Čvn 082012
 

Plastová Okna

Plastová Okna Brno

Plastová okna v Brně

 

Oknostudio s.r.o, nabízíme kvalitní česká plastová okna, již 13.let, stínící technika, servis oken, poradenství.

Plastová okna a dveře

Vyrábíme pro vás plastová okna a dveře z profilů Deceuninck Zendow, Inoutic Prestige a Eforte. Výrobkykteré díky nejmodernějším technologiím a preciznímu dílenskému zpracování ve všech detailech, jsou vždy dodávány v nejvyšší kvalitě. Naše okna a dveře mají nadstandardní výbavu, špičkové bezpečnostní kování a další výhody, která Vám dodá pouze Oknostudio

 

 Plastová okna Deceuninck Zendow, Deceuninck Inoutic Prestige a Eforte jsou vnímána jako prvky stavby, které nenarušují ostrými hranami, ale především se začlení do interiéru příjemnými zaoblenými křivkami rámu i křídla. Z exteriéru v barvě bílé i v dekoru dřeva vypadají velmi efektně i moderně, zároveň se však hodí do prostředí současného i klasického. Pohled na plastová okna a dveře je zkrátka příjemný..

     Jako největší výhoda našich plastových oken je povrchová úprava, téměř bezúdržbová se snadným čištěním. Speciálně upravený plast je tepelně odolný, oproti dřevěným oknům tolik nepodléhá rozpadu, velmi odolný proti UV záření kdy špičková směs nepodléhá známému „žloutnutí“. Jedinou starostí při péči o Vaše nová okna je promazání pohyblivých částí kování, čímž zachováte perfektní funkci používání a dlouhodobou bezproblémovost. Precizní dílenské zpracování špičkového okenního profilu Vám zaručuje desítky let komfortu.

Naše okna a dveře nejsou dováženy z Polska, stejně tak ani žádný z komponentů jako kování, sklo, výztuhy apod.!

Výbava našich plastových oken a dveří je standardně kování MACO Multimaticzasklení dvojskly či trojskly s plastovým TGI meziskelním rámečkem, těsnění s detailem svařených rohů a kvalitě použitých materiálů

Naše plastová okna a dveře z profilu Deceuninck ZendowInoutic Prestige a Inoutic Eforte mají skvělé izolační vlastnosti, pouze v nejvyšší jakostní třídě A, jsou vysoce stabilní, nekroutí se a zachovávají si stálý pevný tvar po desítky let.

Naše okna a dveře jsou certifikovány státní zkušebnou, kde byly okna a dveře testovány a splnily bez výjimky veškeré normy a požadavky ve stavebnictví.

Výroba oken a dveří má ISO 9001:2000, ISO 14001:2005 a je jedna z nejmodernějších center zpracování plastových oken a dveří

Dlouholetá životnost, bělostný povrch bez žloutnutí, vynikající tepelná a zvuková izolace, pevnost a stabilita jsou vlastnosti našich plastových oken a dveří.

Žaluziesítě proti hmyzu i parapety pouze té nejvyšší kvality

Naše okna i dveře jsou zaregistrovaná v programu Ministarstva životního prostředí  „Zelená úsporám

Výměnou za plastová okna získáte:

– výraznou energetickou úsporu

– zlepšení technického stavu Vašeho domu

– zlepšení zvukově-izolačních vlastností

– esteticky příjemnější dům

– zhodnocení ceny Vašeho objektu

– snížení rizika úrazu následkem rozbití okna

– vyžadují minimální údržbu, tedy žádné další náklady.

 

Sorry, the comment form is closed at this time.