Čvn 042012
 

Rekonstrukce panelových domů

Máte pocit, že Váš dům potřebuje rekonstrukci, že z něj zbytečně utíká teplo? Chcete snížit náklady na provoz Vaší domácnosti? Využijte služeb společnosti Renomix v oblasti rekonstrukce domů. Působnost firmy je po celé České republice, a to díky profesionálním oblastním střediskům v Praze, Brně, Zlíně a Uherském Hradišti.

Rekonstrukce panelových domů je komplexní soubor oprav, které dům potřebuje. Revitalizace domu vždy musí probíhat pro celý objekt najednou, jedná se totiž o služby, které jsou poskytovány celému domu. Primárně je potřeba zhodnotit stav jednotlivých částí objektu jako jsou fasády, rozvody vody a elektřiny, přivaděče tepla, míra izolací přivaděčů tepla a regulace funkce topných těles. Teprve po zpracovaném tepelném auditu začínají samotné práce na opravovaném domu. Kompletní rekonstrukce se týká především zateplení fasád a střech a instalace plastových nebo dřevěných oken a dveří. Výběr materiálů vhodných k revitalizaci domu je vždy přizpůsoben doporučení autora revitalizačního projektu a finančním možnostem zadavatele. Obvykle se využívají kalibrované polystyrénové desky nebo tvrzené minerální vaty k zateplení. Mezi další, už spíše doplňkové, služby firmy patří pronájem lešení či autodoprava materiálu. V sídle společnosti je také možno si zakoupit veškerý materiál, pokud by jste se chtěli do zateplení pustit sami.

Společnost je v seznamu odborných dodavatelů v programu Zelená úsporám, který je zaměřený na úspory energií v bytových a rodinných domech, čímž myslí také na Vaši peněženku. Samotné sídlo společnosti je postaveno, jakožto nízkoenergetický objekt, který využívá nejmodernější technologické postupy, a je tudíž naprosto samostatný a ekologicky šetrný. Renomix je Váš spolehlivý partner pro zateplení, jehož služeb již využilo mnoho spokojených klientů.

 

Sorry, the comment form is closed at this time.