Čvc 132012
 

Dlažba

Naši firmu jsme založili před více než třinácti lety, po čtyřleté praxi u rodinné firmy P. Rossberger Viechtach se specializací na obklady a dlažby, obkládání koupelen, dláždení schodu z mramoru, keramiky a přírodních materiálů.

 

Získaly jsme také zkušenosti v oblasti pokládky sladkovodních i mořských bazénů a komerčních prostor: autosalon, rekonstrukce nemocničních prostorů, marketů a rodinných domů.
Po návratů domů pokračujeme v provádění precisní a kvalitní práce, která je nejlepší cestou k perfektnímu výsledku a vaší spokojenosti, jak jsme se naučily během pobytu v zahraničí.

 

Poskytované služby:

Poradenství – nevíte si rady s výběrem obkladu, dlažby? Nechte si od nás poradit, rádi V ám pomůžeme s výběrem ideálního materiálu. Stačí nás kontaktovat.

Pokládka dlažeb a obkladů všech rozměrů/veřejných prostor, nebytových prostor, průmyslových hal atd.
Dokážeme položit jakýkoli obklad či dlažbu dle Vašich požadavků v interiéru či exteriéru.

Rekonstrukce obkladů v bytových jádrech
Už vám nevyhovuje Váš starý obklad či dlažba, chcete změnu? Profesionální práce a použití kvalitních obkladů či dlažeb, vám jistě pomůže ke spokojenosti. Jakékoli požadavky na vzhled a provedení dokážeme zrealizovat.

Obklady kuchyní
Mezi nejdůležitější části při zařizování nového bydlení je kuchyně, v které budete vařit, setkávat se u ranní kávy či odpolední svačinky. K vytvoření příjemného prostředí, které Vás potěší je ideální kvalitní obklad. Pomocí obkladu a dlažby je možné vytvořit jakékoli kreace. Obklad a dlažba je lehce udržovatelný, stálý s kombinací naší precisní prací uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka.

Práce s mozaikou
Mozaika je pro svou rozmanitost a možnost vytvářet jakékoli variace a motivy velice oblíbená v kuchyních a koupelnách. Mozaikový obklad je použitelný pro vnitřní plochy bazénů, stejně tak jako obklad sloupů, barových pultů, velkých ploch v halách apod.

Skleněné obklady Live Tile
Originální vzhled vám zaručí skleněný obklad a dlažba Live Tile v mnoha barevných tónech. Ideální pro reprezentativní vzhled konferenčních prostor v hotelech, autosalonech, ale i v domácnosti.

Pokládky schodišť
Precizní práce a kvalitní dlažba je to nejlepší pro vaše schody či schodiště. Jednoduchá údržba a dlouholetá stálost.

Cihelné pásky a kamenné dlažby
Kamenná dlažba patří ke krásné zahradě, parku.

Cihelné pásky jsou vhodné k vnějšímu obkladu rodinných domů, budov nebo i jako zajímavé zpestření interiérů.

 

Sorry, the comment form is closed at this time.