Čvc 202012
 
Stejně jako minulý rok řešíte, s čím přijít na oslavu svého dědečka, tatínka, kamaráda, nejlepší přítelkyně nebo jiného oslavence? Co takhle vyměnit tradiční nudné dárky za něco neotřelého a originálního? Bonboniéra v akci nebo seschlá gerbera už totiž moc nefrčí. Chcete-li oslavence a široký okruh příbuzných oslnit netradičním darem, vyzkoušejte náš :
//tvoje-tricko.cz/">potisk na trička. Jedná se o moderní metodu zdobení textilu, která díky kvalitnímu procesu výroby vydrží i zátěž způsobenou praním nebo častým používáním.
Jak vybrat správný obrázek na tričko? Varianty pro výběr motivu máte celkem dvě – buď se vám zalíbí některý obrázek na tričko z naší obsáhlé databáze, nebo nám poskytnete obrázek vlastní. V naší obsáhlé fotogalerii naleznete ty nejoblíbenější motivy a obrázky současnosti – od komiksových hrdinů, přes oblíbené televizní seriály, až po textové motivy s nějakým tím vtipným nebo moudrým nádechem. Rozhodnete-li se použít vlastní obrázek na tričko, může jim být třeba společná fotografie z dovolené, foto z posledního zvonění, promoce nebo maturity. Mějte však na paměti, že dodaný obrázek by měl být kvalitní, pěkně barevný a především nerozmazaný. Potisk na tričko – dárek, který neurazí
Ať již vybíráte dárek pro úzký okruh příbuzných nebo přátel, s námi získáte jistotu, že nešlápnete vedle. :
//tvoje-tricko.cz/">Potisk na tričko je moderní alternativou, jak netradičním dárkem vyjádřit svou náklonost, případně fakt, že se o daného člověka zajímáte a znáte jeho oblíbené hrdiny nebo seriály. Potisk na tričko se společnou fotografií je navíc originálním dárkem, který zaručeně dojme nejen oslavence, ale též široký okruh pozvaných hostů.
Jak se starat o potisknuté tričko? I když provádíme potisk triček těmi nejmodernějšími metodami, je nutno o potisknuté tričko náležitě pečovat. Konkrétní informace o možnosti praní a teplotě vody naleznete u daného produktu.

Sorry, the comment form is closed at this time.