Čvc 102012
 

Zajímavé recepty pro domácí pekárny

Vlastníte domácí pekárnu a řeší problém, jaký nový recept vyzkoušet? Upekli jste již všechny produkty, které běžně v supermarketu zakoupíte a hledáte něco nového? V tom případě by vaší pozorností rozhodně neměl ujít web poskytující recepty pro domácí pekárny zcela zdarma. Pomůže vám totiž nejen s výběr vhodného receptu. Pokud jste v této oblasti úplnými nováčky, určitě vás potěší jednoduchý návod, který vám provede pečením prvního chleba. Dozvíte se rovněž všechny užitečné tipy a rady, které zajistí, že těsto bude správně nahněteno. Pokud totiž všechny suroviny získají správnou konzistenci, zakousnete se na závěr do lahodného pečiva.

Sladké nebo slané

Pod pojmem pečivo si však nemusíte představit jen nejrůznější druhy chleba. V domácípekárně totiž jednoduše připravíte i libovolné sladké recepty. Problémem není buchta čimazanec. Specialitu některých výrobku tvoří i zvláštní program určený pouze pro přípravu těsta. Díky němu uvaříte i knedlíky.

Správný program

Vhodné nastavení domácí pekárny je více než důležité. Jen po zvolení správného programu totiž dosáhnete požadovaného stupně propečení. Regulovat tak velmi snadno můžete i tmavost kůrky. Každý den si proto můžete připravit chleba, na který máte skutečně chuť a nemusíte se tak spoléhat jen na nabídku místního supermarketu či pekárny. Díky odloženému startu pečení na vás hotové pečivo může čekat ihned po probuzení.

 

Sorry, the comment form is closed at this time.