Srp 282012
 

Děti si hrají už od samého narození. Nejdříve to jsou nejrůznější chrastítka, které dokáží zaujmout především svým pestrým provedením. Tyto hračky bývají nejčastějí z plastu, což znamená krátkou životnost. Ovšem oproti dřevěným a kovovým hračkám jsou plastové nejlevnější a pro nejmenší děti nejlehčí co se hmotnosti týče. To znamená lehkou manipulaci s hračkou. Na trhu jsou i hračky, které se dají zavěsit nad kočárek. Menší děti nejvíce zaujmou hračky které jsou pestrobarevně zbarvené a vydávají nejrůznější zvuky. Takové hračky děti přitahují jako magnet.
Pro větší děti se v našem sortimentu nachází i tak dětmi oblíbené nákladní automobily, popelářské automobily, ale k mání jsou i traktory mnoho jiných zemědělských strojů. Zejména malé holčičky ocení dětskou žehličku, nebo malý domácí supermarket, který má zabudovanou elektronickou pokladnu s funkčním skenerem zboží.
Výhodou je i obrovské množství hraček na písek, do vody a nebo i na zahradu, se kterými si děti dokáží dosyta vyhrát. Pokud se chystáte na dovolenou k moři, nebo kamkoliv k vodě, vaše ratolest bezpochyby ocení kyblíček s lopatkou, bábovičkou a hrabítky. Jedná se o celou sadu, která vašemu dítěti zajistí spoustu zábavy. Novinkou je i nafukovací válec, na kterém vaše ratolest může dovádět jak se ji zlíbí. Uvnitř průhledného válce jsou navíc chrastící hračky. Musí se ovšem dbát i na bezpečnost vašeho dítěte, proto se doporučuje sledovat vaše dítě při hraní.
Děti předškolního věku budou nadšeni z množství barevných rolocyklů, které jim trh nabízí. V nabídce jsou ovšem i tříkolky, nebo jiné pojízdné „dopravní prostředky“. Každé dítě musí být zaručeně nadšeno! Předškoláku se zajisté týká i množství knih které nabízí český trh.
Vzhledem k blížící se škole potřebuje mnoho budoucích prvňáčků, ale i druháčků spoustu školních pomůcek jako jsou desky, nůžky ale i pastelky. V naší nabídce je i celý set školních pomůcek s tématikou filmu Cars, neboli Auta. Nechybí ani nespočet sešitů a penálů na tužky s tématikou známých seriálů, nebo známých postav.

Fonetip s.r.o.
www.mrakyhraček.cz

 Posted by at 0.36  Tagged with:

Sorry, the comment form is closed at this time.