Zář 292012
 

V dnešní době se uživí velmi dobře ti, kdo se starají o pohodlí a krásu žen. Pré mají kadeřnictví, kosmetické salony a také nehtové designerky. Ženy o sebe rády nechají pečovat, což dává prostor pro uplatnění velkého množství kosmetiček, kadeřnic a také nehtových designerek. Chcete si i vy začít vydělávat jako nehtová designerka a manikérka?

V dnešní době, kdy jsou umělé nehty velmi oblíbené, vyhledávané a žádané, jsou zapotřebí také schopné a šikovné manikérky, které zvládají nejmodernější techniky nehtové modeláže a také zdobení nehtů. Jste-li kreativní a zručná, přihlaste se na MagicNails.cz do rekvalifikačního kurzu a naučte se vše, co budete jako profesionálka potřebovat.

MagicNails.cz je internetový obchod specializovaný na prodej pomůcek pro domácí i profesionální manikúru, pedikúru a samozřejmě modeláž umělých nehtů. Najdete zde proto veškeré potřeby a materiály, které budete potřebovat, pokud se rozhodnete modelovat gelové nehty, akrylové nehty nebo ošetřovat klientkám přírodní nehty japonskou manikúrou p-shine. Vedle samotné šikovnosti, zručnosti a kreativity nehtové designerky hrají velmi důležitou roli materiály, se kterými kosmetička pracuje.

UV gely v případě, že modelujete gelové nehty, mají naprosto zásadní vliv na výsledný efekt gelových nehtů. Proto se vyplatí investovat do kvalitního materiálu a koupit UV gely od spolehlivého prodejce. MagicNails.cz nabízí prvotřídní barevné gely, bezbarvé i bílé UV gely. Samozřejmostí je také velký výběr gelů s různými ozdobnými efekty, které potom značně zjednodušují následný proces zdobení nehtů. Pro samotný nail art naleznete na MagicNails.cz také široký sortiment výrobků, které můžete při zdobení nehtů použít, aby nehty vašich klientek byly pokaždé jiné. MagicNails.cz, to je kvalitní prodejce veškerých nehtových pomůcek.

Sorry, the comment form is closed at this time.