Lis 052012
 

Za krásu a za zdraví lidé vynakládají velké prostředky. Zdraví je jedna z nejdůležitějších věcí a po kráse touží každá žena a nejeden muž. Krása a zdraví jsou věci, na kterých se nevyplatí moc šetřit. Co kdybychom Vám ale nabídli stejnou kvalitu na jakou jste zvyklí a za každý nákup část peněz zpět? To je přece výhodná nabídka.
Můžete nakupovat zboží a služby ve Vašich oblíbených obchodech a přitom za každý nákup dostat peníze zpět! Stačí jen registrace na našich stránkách plnapenezenka.cz a pak již za každý Váš nákup dostat peníze zpět, nebo-li cashback, na váš účet. Nakupovat přitom můžete ve vašem oblíbeném obchodě, kde jste zvyklí obvykle nakupovat. Vaše odměna za nákupy bude dvojí. Jednak si pořídíte něco pro zdraví, nebo krásu, ale přitom i ušetříte. Vybírat můžete ze stovek obchodů a to nejen zboží a služby týkající se zdraví a krásy.
Další plus našich stránek je ten, že obchodů a služeb stále přibývá. Po zaregistrování získáte nejen peníze zpět za Vaše nákupy, ale také můžete využít různé slevové kódy další a slevové akce poskytované pouze našim registrovaným uživatelům. Za jednu registraci toho není málo, obzvláště, když je registrace zcela zdarma.

Sorry, the comment form is closed at this time.