Lis 072012
 

Plánujete investici do nových plastových oken? Chcete mít okna nová, kvalitní, moderní a zároveň je u vás rozhodujícím faktorem cena? Nenechte se zmást lákavými nabídkami, které slibují „kvalitní“ plastová okna doslova za hubičku. Slovo kvalitní je samozřejmě v závorkách zcela oprávněně, neboť ceny některých firem, nabízejících „zaručeně kvalitní plastová okna“ nemohou ve většině případů pokrýt ani jejich výrobu, natožpak samotnou dopravu na místo určení a následnou instalaci oken. Pojďme se proto společně podívat na to, jak vybrat plastová okna bez nepříjemného zaškobrtnutí

Pozor na e-shopy

Dnes lze přes internet a nejrůznější online aukce nakoupit téměř všechno – od potravin, elektroniky, zážitků, až po samotná plastová okna. Takový nákup v nejrůznějších e-shopech s sebou nese samozřejmě jistá rizika. I v této „branži“ můžete samozřejmě narazit na stovky nejrůznějších prodejců a cen. I když může prodejce slibovat hory doly, po zasazení oken se mohou vyskytnout nepříjemné komplikace spojené s nekvalitním usazením, případně materiálem, ze kterého byla okna vyrobena. Zvažujete-li nákup plastových oken přes internet, zjistěte si všechny dostupné reference zákazníků, kteří mají s daným prodejcem a jeho výrobky vlastní zkušenosti. Pokud se v problematice plastových oken příliš nevyznáte, nevybírejte nová okna na vlastní pěst, ale nechte si poradit od profesionálů. Získáte tak jistotu, že neprohloupíte.

Ale ani nejdražší neznamená nejlepší

Spoléháte na cenu plastových oken, která vám má zaručit jejich kvalitu? Bohužel ani tohoto faktoru se není možno 100% držet.  V zásadě se na našem trhu objevují okna levnější, ale přesto velmi kvalitní a na opačné straně barikády se pro změnu nacházejí okna předražená s původem dosti diskutabilním.  I zde je třeba prověřit všechny dostupné reference firem, případně se informovat o provedených zakázkách a spokojenosti jejich klientely.

Sorry, the comment form is closed at this time.