Lis 092012
 

Na všech projektech se podílejí zkušení autorizovaní odborníci s dlouholetou praxí. Projekty stavební části pocházejí přímo od firmy. Vytváříme zejména nízkoenergetické projekty rodinných domů nebo energeticky úsporné domy.

Specializované projekty jako jsou průkaz energetické náročnosti, projekt zdravoinstalace, vytápění, elektroinstalace, požární zpráva jsou zpracovávány stálými externími spolupracovníky s praxí min. 10 let. Zpracováváme jak projekty na míru i máme v nabídce typové projekty katalogové. Typové projekty rodinných domů jsou již zpracovávány. Všechny tyto projekty domů jsou zpracovány jako nízkoenergetické nebo energeticky úsporné. Projekt domu po konzultaci se zákazníkem řeší i způsob vytápění a ohřevu teplé vody a to elektrokotlem, plynovým kotlem, tepelným čerpadlem, solárními kolektory, krbové dotápění teplovodní nebo teplovzdušné a podobně.

V nabídce máme bungalovy projekty, ale domy patrové a s obytným podkrovím. Individuální projekty a projektové práce projekční kancelář řeší vše po konzultaci se zákazníkem dle jeho požadavků

Sorry, the comment form is closed at this time.