Pro 082012
 

Betonový plot můžete stavět i v zimě. Nevěříte? Nechte si poradit od profesionálů. Betonový plot Plzeň nabízí stavbu betonového plotu i v zimě. Díky nejmodernějším technologiím a vysoce kvalitním materiálům není problém instalovat betonový plot i v zimním období. Zkraje zimy totiž půda ještě není tolik promrzlá. Díky tomu je možné snadno vykopat základy pro umístění sloupků betonového plotu.

Po vyměření a výkopu se sloupky jednoduše usadí a zabetonují. Jakmile beton vyzraje, přijde na řadu instalace plotových desek mezi sloupky. Desky betonového plotu se umisťují mezi drážky jednotlivých sloupků, ve kterých potom bezpečně drží. Desky se vkládají mezi sloupky postupně v jednotlivých řadách, které se vždy zvlášť vyvažují, aby byl betonový plot naprosto rovný. Betonové ploty mají řadu výhod. Díky svému složení z prvotřídního českého betonu a ocelovým armaturám, které beton vyztužují, jsou betonové ploty velice pevné, odolné a vydrží mechanické namáhání i působení klimatických poměrů.

Důležitá je také pružnost betonových plotů, která zajišťuje odolnost vůči rychlým změnám teploty, působení mrazu, deště i slunečního záření. Betonový plot tak bude spolehlivě chránit vaše soukromí po dlouhou řadu let. Výhodou je, že po vás nebude vyžadovat žádnou údržbu, takže veškerý váš volný čas můžete věnovat rodině, přátelům či vašim koníčkům. Nemějte strach, že bude betonový plot jen nudná šedá masa. Betonový plot Plzeň nabízí betonové ploty hned v několika barevných provedeních. Zároveň si můžete vybrat také tvar desek plotu a samozřejmě také jejich design. Betonový plot se tak bude přesně hodit k vašemu domu a bude s ním tvořit jeden designový celek. Tak neváhejte a domluvte si na Betonovy-plot.net váš vlastní betonový plot. Nechte si jej navrhnout na míru, abyste se nemuseli o nic starat. Betonovy-plot.net, to jsou kvalitní okrasné betonové ploty na klíč.

Sorry, the comment form is closed at this time.