Pro 192012
 

Každý se chce ve svém domě cítit dobře, proto náš interiér zdobíme tak, aby se nám líbil a připadali jsme si tu skutečně doma. Pocit z místnosti nevytváří jen dekorační předměty, ale do značné míry udávají styl praktické a potřebné objekty v místnosti. Chceme-li kupříkladu pověsit záclony, potřebujeme garnýže. Proto si koupíme takové, které budou mít pro nás vedle funkčnosti také přijatelný design a barvu. Atmosféra domácnosti se dá vylepšit velmi jednoduše. Pomohou vám krby.

Chcete-li mít v obývacím pokoji krb, který vám bude vytápět celý dům a zároveň bude dotvářet celkový dojem z interiéru, obraťte se na profesionály. Levne-krby.eu vám nabídnou široký sortiment krbů, ze kterých můžete vybírat. Moderní krb se skládá z krbové vložky a obestavby.

Krbová vložka je zodpovědná za praktický chod krbu, obestavba tvoří celkový dojem z krbu a má působit esteticky. V dnešní době existuje na trhu velké množství různých modelů krbových vložek. Můžete vybírat podle tvaru, velikosti, výkonu, účinnosti a výhřevnosti. Velmi důležité je, zda budete chtít krb s teplovzdušnou krbovou vložkou, či zvolíte variantu teplovodní krbové vložky, která se napojí na systém radiátorů a pomocí ohřevu vody v topení vytápí celou vaši domácnost.

Krbové obestavby jsou konstruovány z nejrůznějších materiálů, v rozličných barvách i stylech. Můžete si pořídit krb do rohu či k rovné stěně, obestavby mohou být hodně ploché v případě, že máte pro krb málo místa, nebo naopak prostorově uspořádány, takovým říkáme 3D krby. 3D krby obvykle obsahují krbové vložky prosklené z několika stran, aby bylo dobře vidět do ohně z různých koutů místnosti. Obestavba je potom spíše jednoduchých přímých tvarů, které jsou často doplněny výraznými barevnými kombinacemi. Pořiďte si i vy krb, který bude váš domov nejen vytápět, ale navíc jej i zkrášlí.

Sorry, the comment form is closed at this time.