Pro 232012
 
Firma Mapei je jeden z předních výrobců stavební chemie na celém světě. Její označení je všude synonymem kvality, spolehlivosti a důvěry. Stavební materiál značky Mapei splňuje požadavky i těm nejambiciónějším profesionálům. Mezi výrobci zateplovacích systémů je rovněž vnímána jako přední hráč na trhu. Díky tomu, že Mapei nabízí především kvalitní :
//www.kvalitni-stavebniny.cz/">stavebniny se na zateplovací systémy Mapetherm můžete plně spolehnout. Nejen, že výrobky mají všechny potřebné certifikáty, ať už národní nebo evropské, ale navíc mají výbornou spracovatelnost a dlouhou užitnou hodnotu.
Zateplovací systém Mapetherm s označením P využívá jako tepelnou izolaci pro zateplení polystyren. Mapetherm M je postavený na izolantu z minerálních vláken. Oba systémy spojuje použití velmi kvalitních lepících a stěrkových hmot. Především lepidlo Mapetherm AR2 se řadí mezi velmi kvalitní :
//www.kvalitni-stavebniny.cz/">stavební materiál vhodný pro zateplení fasády. Cenově dostupnější stěrka Mapeklej Extra má vynikající poměr cena výkon. Mapeklej Extra se právem řadí mezi nejpoužívanější stavebniny v zateplovacích systémech. Oba tyto materiály spojuje především jejich vysoká paropropustnost. V případě zateplení fasádní vatou jsou tak jasnou jedničkou co se týká ceny a kvality. Povrchová úprava systémů Mapetherm je pastovité konzistence na bázi silikonu nebo akrylátu. V dnešní době, kdy zákazník klade důraz na stavebniny s vyšší užitnou hodnotou je nejpoužívanější omítkovinou Mapei SilanColor. Ten se řadí mezi stavební materiál vysoké kvality. Při aplikaci se vyznačuje delší dobou otevřenosti a výbornou zpracovatelností.
Zateplovací systémy Mapetherm se po právu stávají v současnosti velice oblíbené nejen mezi firmami, ale dostávají se čím dál více do podvědomí koncovým zákazníkům.

Sorry, the comment form is closed at this time.