Led 042013
 

Máte rádi kouzlo českých luhů a hájů? A co teprve hory? Chtěli byste strávit příjemnou dovolenou v předhůří Šumavy? Tato oblast je velmi bohatá na nejrůznější turistické zajímavosti. Užijete si zde spoustu zábavy a krás české krajiny. Nezapomeňte navštívit také Lipno, naši největší přehradu. Čeká vás poklidná dovolená v čisté přírodě Jižních Čech. Nevíte si rady s ubytováním? Zapomeňte na stan a ubytujte se stylově. Rodinný hotel Maxant vám nabídne vynikající služby za dostupné ceny.

Tento hotel se nachází v malebném městečku Frymburk přímo na břehu přehrady Lipno. Jeho poloha umožňuje návštěvníkům pořádat výlety do okolí, na své si přijdou rodiny s dětmi, sportovci i senioři. Wellness hotel Lipno nabízí návštěvníkům široké služby. V areálu hotelu naleznete bazén, privátní saunu, solárium a vířivku. Hotel Frymburk poskytuje prvotřídní wellness služby zahrnující masáže a zábaly, pedikúru i manikúru. Vedle wellness služeb nabízí ubytování Frymburk také vyhlášenou restauraci se stylovým a chutným jídelníčkem.

V hotelu se nachází privátní salonek, kde je možné pořádat nejrůznější firemní akce, oslavy a recepce. Hotel Maxant je vybaven také vyhlášenou cukrárnou, kde můžete ochutnat lahodné zmrzlinové poháry, zákusky či dorty. Ubytování Frymburk vás přivítá moderně vybavenými pokoji, kde můžete příjemně strávit vaše vzácné chvíle dovolené. Neváhejte a využijte i vy služeb hotelu Maxant a přijeďte relaxovat na Šumavu.

Ať už chcete u Lipna strávit letní dovolenou plnou koupání a vodních sportů či zimní kvůli kvalitnímu lyžování a bruslení, hotel Lipno je vám k službám. Budete se zde cítit pohodlně v létě i v zimě. Neváhejte a využijte širokých služeb hotelu u Lipna, užijte si zde relax, zimní i letní sporty i nejrůznější wellness a pobytové programy. Hotel Frymburk vám nabízí kvalitní příjemné ubytování přímo u Lipna za příznivé ceny.

Sorry, the comment form is closed at this time.