Led 262013
 

V dnešní době jsou velmi oblíbené gelové nehty. Mnoho žen na ně spoléhá, protože nejsou spokojené se svými přírodními nehty a chtějí mít drápky vždy upravené, ozdobené a barevně sladěné s oděvem, aby vypadaly šik. Na to jsou gelové nehty nepřekonatelné. Vypadají totiž velmi přirozeně, lze je vymodelovat pokaždé v jiné barvě a snadno se zdobí, přičemž ozdobené vydrží dlouho stejně krásné.

Velmi důležitý je kvalitní materiál, ten je pro vás k dispozici v internetovém obchodu MagicNails.cz, který se specializuje na pomůcky pro péči o nehty a jejich modeláž. Naleznete proto zde mnoho různých nehtových tipů, které mohou mít variabilní tvar i barvu, prodávají se také již zdobené nehtové tipy.

Z materiálů pro modeláž jsou nejpodstatnější skutečně kvalitní UV gely. MagicNails.cz nabízí pestrou paletu druhů UV gelů s různou hustotou a především nejrůznějšími barvami a efekty. Můžete tak vytvářet pokaždé originální gelové nehty. Použití barevných UV gelů při modeláži výrazně usnadňuje další zdobení nehtů. Neváhejte a použijte i vy pro modeláž gelových nehtů nové metalické UV gely, UV gely s efektem chameleona nebo s glitry a vytvářejte umělecké ornamenty na nehtech či barevnou francouzskou manikúru již při modeláži.

Následné zdobení nehtů budete mít značně usnadněno. Stačí použít barevné laky na nehty nebo další zdobící techniky a vytvoříte snadno a rychle originálně zdobené nádherně vypadající nehty. Neváhejte a vytvořte i vy na gelových nehtech umělecké dílo, vždyť nail art je umění, je to umělecká hra s tvary, liniemi, barvami a materiály. Inspirujte se v internetovém obchodu MagicNals.cz, který se specializuje na prodej veškerých pomůcek, které jsou potřeba pro manikúru nebo modeláž umělých nehtů. Přijďte si vybrat i vy.

Sorry, the comment form is closed at this time.