Kosmetické přípravky

Snad každý má v dnešní době množství různých krémů a dalších kosmetických přípravků. Je ovšem vhodné popřemýšlet nad tím, jestli jsou všechny přípravky ideální zrovna pro vaši pokožku nebo zda si nepořídit něco dalšího do svého arzenálu.

Přírodní kosmetika tianDe

Kosmetiku vybírejte pečlivě – nejvhodnější je přírodní kosmetika s minimem škodlivých látek. Mezi uznávané výrobce paří tianDe.

Kosmetika tianDe vychází z původních tibetských, čínských a altajských receptur a citlivě je kombinuje s nejnovějšími technologiemi a postupy. Základním stavebním prvkem kosmetiky tianDe je to, že obsahuje pouze přírodní složky. TianDe vyrábí kompletní spektrum kosmetiky a potravinových doplňků a umí problematiku zdraví a krásy řešit komplexně.

Kvalita výrobků

Každý výrobek obsahuje množství vysoce kvalitních přírodních látek, které dohromady tvoří dokonalou souhru.  Za vyzkoušení určitě stojí Krémový gel s biozlatem na pokožku kolem očí. Gel snižuje tmavé kruhy pod očima, zmenšuje množství vrásek a obnovuje pružnost a pevnost pokožky. Gel stačí nanášet ráno a večer na kůži okolo očí.

Zajímavým produktem je i Mléko proti vráskám «Tibetská tráva». Toto mléko je vhodné pro všechny druhy pleti a zlepšuje barvu obličeje. Zároveň stimuluje výměnné procesy v buňkách pokožky, vytváří hedvábný efekt, vyhlazuje vrásky a zvyšuje elastičnost pokožky. Nanáší se na obličej a krk, poté se obličej a krk promasíruje a následně umyje teplou vodou.

TianDe myslí i na muže

TianDe není typická značka, která se orientuje pouze na ženy. V nabídce naleznete i sérii určenou pro muže. Vyzkoušejte třeba Krém na obličej pro muže, který podporuje přirozenou regeneraci buněk epidermu, lehce se vstřebává a nezanechává nepříjemné mastné blýskavé skvrny. Tento krém navíc předchází vzniku vrásek a předčasnému stárnutí.