Obklady Techlam

Chcete urychlit rekonstrukci či stavbu interiéru? Zvolte velkoformátovou dlažba a obklady!
Pokud patříte k těm, kteří se chystají rekonstruovat nebo staví dům, určitě jste se zamysleli i nad tím, jak realizaci urychlit. V dnešní době jsou velmi žádané kvalitní produkty, které šetří čas i peníze. Platí to i pro oblast keramické dlažby a obkladů. Se zřetelem na tyto požadavky ragují výrobci keramických produktů nabídkou velkoformátové dlažby a obkladů, které mají špičkové technologické vlastnosti, jako klasická keramická dlažba a obklady. Ale nabízí i ještě něco víc. Kde všude můžeme velké formáty použít? Velkoformátovou dlažbu můžeme položit i jako obklad na stěnách, a právě velký formát nám umožní nejen rychlou pokládku, s minimem spár. Minimu spár na plochách působí esteticky a celek se opticky zvětší. Snadná údržba a očista je další výhodou velkoformátových produktů, kterou dnešní ženy zcela jistě ocení.
Mezi špičkové výrobce velkoformátové dlažby patří španělský výrobce Levantina. Nabízí série keramické dlažby a obkladů, které vynikají velkými formáty a nízkou tloušťkou, pod názvem Techlam. Velikosti produktů začínají od formátu 300 x 100 cm, tloušťce 3 mm a váze 7 kg/m2. V nabídce najdeme další velikosti, a to 100 x 100 cm, 50 x 100 cm, 50 x 50 cm a 30 x 50 cm. K dispozici je i výběr tloušťky, od 0,3, 0,35 mm, 0,6 mm po 0,9 mm. Tloušťka 3 mm je vhodná 3 mm jako pokládka na stávající plochu, aniž bychom museli odstraňovat původní obklady či dlažbu. Tak ušetříme čas i peníze a také odpadne starost, kam se starým stavebním materiálem. Jako dlažba se používá tloušťka od 6 mm. Vlastnosti běžné keramické dlažby a obkladu mají i velkoformátové produkty. Patří sem téměř nulová nasákavost kapalin, odolnost vůči poškrábání, otěru, a vůči chemickým prostředkům. Díky vysoké kvalitě se velkoformátvá dlažba Techlam by Levantina uplatní v mnoha kreativních realizacích bytového a komerčního interiéru a exteriéru. Dlažba a obklady Techlam by Levantina v souladu s moderními trendy nabízejí také série v imitaci přírodních produktů, jako je dřevo, kámen a mramor.
Velkoformátová série dlažby a obkladů Techlam by Levantina Madeira je zajímavá dokonalou imitací přírodního dřeva. Vzhled dřeva nedokonalý, a od pravého dřeva jej nerozeznáte. Vyrábí se v sedmi přírodních odstínech, šedé, béžové a hnědé barvy. Přírodní kámen je věrně napodoben v sérii velkoformátové dlažby Techlam by Levantina Blizzard a je k dispozici v pěti barvách. Vybrat si můžeme mezi světle béžovou, krémovou, zelenou, šedou a černou barvou. Nadčasová a přírodní krása kamene v sérii keramické dlažby Techlam by Levantina Blizzard vynikne nejen ve velkých prostorách, jako jsou haly, chodby apod., ale je vhodná také do koupelen, kuchyní a obývacích pokojů. Keramickou dlažbu ve velkém formátu série Techlam by Levantina Hydra, můžeme použít i jako obklad na stěny. Tato série imituje krásu přírodního kamene. Najdeme v ní šest barev, béžovou, bílou, šedou a tmavě hnědou. Pět formátů série Techlam by Levantina Hydra umožňují a zajímavé a netradiční kombinace moderního interiéru. Série Techlam by Levantina Vulcano čerpala inspiraci ve vzhledu lávového kamene. V nabídce jsou dva odstíny šedé a tři odstíny hnědé barvy, které působí velmi příjemně a harmonicky. V interiérech působí elegantním a nadčasovým stylem. Série Techlam by Levantina Zahir svým vzhledem a povrchem připomíná látku v pěti barevných odstínech, od hnědé, krémové, béžové, po dva odstíny šedé. Barvy a struktura povrchu v interiérech navodí pocit útulnosti a klidu. Velkým spektrem barev disponuje série Techlam by Levantina Basic. Šestnáct odstínů zahrnuje studené i teplé tóny od červené, šedé, zelené, modré, po žlutou a bílou. Barvy série Techlam by Levantina Basic spolu s pěti velikostmi nabízejí opravdu nekonečné množství atraktivních kombinací, které interiéry výrazně oživí a rozzáří.
Zajímavý a moderní design nabízejí tři série velkoformátové dlažby výrobce Levantina. První série nazvaná Techlam by Levantina Cosmos, reaguje na současné moderní trendy bytového designu. Dlažba a obklady této série obsahují kovové částice, které spolu se strukturovaným povrchem, působí v interiérech a exteriérech luxusně a moderně. Hra barev a světla dodá prostorům svěží a zářivý styl. Druhou novinkou je série Techlam by Levantina Helios, která také splňuje také požadavky nejnovějších moderních trendů v bytové kultuře. Keramické obklady této série obsahují kovové částice, které spolu se strukturovaným povrchem vytvářejí na stěnách elegantní a svěží styl. Série Techlam by Levantina Helios je vhodná na stěny interiérů i exteriérů, které rozzáří a rozsvítí. Novinkou je také velkoformátová série Techlam by Levantina Arabescato, která napodobuje dokonalý a luxusní vzhled mramoru, která je výsledkem dokonalého technologického zpracování. Smyslný povrch působí hloubkou a lomenými barvami přirozeného žilkování. Luxusní vzhled série Techlam by Levantina Arabescato dodá interiérům elegantní a čistý styl. Především díky neustálým investicím do technologie výroby a materiálů byla vyrobena unikátní série velkoformátové keramické dlažby a obkladů, která má tloušťku 5 mm, s názvem TECHLAM ® 5 mm. Série TECHLAM ® 5 mm je vynikající především na stávající pokládku podlah a do prostor s vysokým provozním zatížením. TECHLAM ® 5 mm urychlí čas realizace a tím ušetří také naše peníze. Jestliže vás velkoformátová dlažbu a obklady zaujala, inspirujte se také na internetových stránkách, které nabízejí fotogaleriie koupelen, kuchyní, interiérů i exteriérů. Vyobrazené realizace vám pomohou vybrat si to, co je pro vás vhodné.