Úno 062013
 

I pro Vás je tu stále šance, stát se jedním ze šťastných vlastníků některého z luxusních bytů v atraktivní lokalitě u oblíbeného výletního místa vrchu Děvín. Nové byty Praha Vás na první pohled zaujmou svým moderním provedením i stylovým designem. Především ale budete okamžitě okouzleni dech beroucím výhledem. Prostorná okna, balkony nebo terasy Vám poskytují jedinečný pocit spojení s přírodou. Nenechte si ujít panoramatický výhled, který Vám nabízejí nové byty Praha.

Developerský projekt v lokalitě Praha 5
Projekt rezidence Praha Dívčí Hrady byl připravován již v letech 2008 a 2009. Stavba byla zahájena roku 2010 a úspěšně dokončena v roce 2011.Tento developerský projekt Praha byl konstruován s myšlenkou na uspokojení požadavků náročných klientů. Nové byty Praha 5 – Dívčí hrady jsou výborným řešením především pro rodiny s dětmi, které ocení bydlení v klidu, dobrou dostupnost do širšího centra, možnost samostatné docházky dětí do základní školy po klidné ulici a blízkost dvou velkých obchodních center.

Důraz při realizaci projektu byl kladen zejména na klasické řešení bytů poskytující soukromí pro každého člena domácnosti.

Sorry, the comment form is closed at this time.