Úno 062013
 

Spousta lidí si myslí, že otázka módy se týká pouze oblečení a bot, to je však hrubý omyl. Móda je celkově o barvách, které jsou zrovna pro danou sezónu in, a s nimi souvisí také střihy, tvary a dekorace. Móda je tak směrodatná do jisté míry také pro vaše nehty. O ty je třeba se starat stále, někomu stačí běžná manikúra, komu ne, je mu k dispozici nehtová modeláž.

Zdobené nehty jsou velice trendy. Je třeba mít nehty pěstěné, ošetřované a ozdobené tak, aby vám vždy ladily s oblečením. V současné době je k dispozici nepřeberné množství různých druhů zdobení nehtů a způsobů, jak udržet své nehty vždy krásné. Nemáte-li čas na pravidelnou péči o vaše nehty doma, svěřte se do rukou profesionálních kosmetiček a manikérek. Výhodou nehtové modeláže je, že vaše nehty vydrží dlouho krásné. Metod modeláže nehtů je několik, nejoblíbenější jsou gelové nehty. Vypadají na první pohled naprosto přirozeně, jsou pevné a pružné a až do dalšího doplnění budou zdobit vaše ruce.

Na profesionální modeláž je třeba mít kvalitní pomůcky a také modelovací materiál. Neváhejte a obraťte se na internetový obchod MagicNails.cz, kde naleznete veškeré pomůcky, které budete potřebovat. Pro modeláž gelových nehtů bude zapotřebí prvotřídních UV gelů. Novinkou na trhu jsou UV gely Silcare, díky kterým vymodelujete vždy perfektní nehty. Protože vzhled je u nehtů na prvním místě, máte možnost si na MagicNails.cz nakoupit také různě barevné UV gely. Vybírat můžete z nejrůznějších barev a odstínů.

Jedním typem jsou UV gely s třpytkami různých barev, druhým potom UV gely s metalickým leskem. Pomocí UV gelů tak můžete vytvořit na nehtech originální dekory a kombinace barev a tvarů. Vaše nehty budou vždy unikátní a díky široké paletě barev vám budou vždy ladit. Neváhejte a nakupujte i vy barevné UV gely na MagicNails.cz.

Sorry, the comment form is closed at this time.