Univerzální plot? Jedině betonový!

Již od začátku, kdy jsem začal stavět náš dům, jsem přemýšlel o tom, jaký plot bude kolem našeho domu ideální. Neměl jsem v podstatě žádnou představu, a tak jsem přemýšlel, jak najít to správné oplocení. Chci mít určitě svůj pozemek oplocený, zahradu mám kolem domu a nechci, aby po mně kolemjdoucí pokukovali, proto jsem se také soustředil spíš na masivnější a hlavně plné ploty a našel jsem betonový plot.

Nechci v žádném případě oplocení odbýt, přece plotem nezkazím dojem z celého domu. S manželkou si nepotrpíme na příliš snobské kované ploty a brány. Chceme raději v prvé řadě něco praktického a bezpečného, design a vzhled plotu je až na druhém místě. Betonové ploty jsme s manželkou oba ohodnotili jako favorita. Jsou velmi pevné, vydrží dlouhá léta stát i při špatném počasí, v dešti, pod sněhem i za krupobití, betonovému plotu neuškodíte ani mechanickým působením. Díky vysoce kvalitnímu betonu, ze kterého jsou betonové ploty vyrobeny, se pochlubí dlouhou životností, odolností a také pružností.

Vedle praktičnosti nás nadchla také designová stránka. Ploty z betonu tvoří opěrné sloupky se speciálními drážkami, mezi které jsou nasunuty betonové desky. Vzhled těchto desek si můžete sami vybrat tak, aby plot byl estetický a ladil s vaším domem. Na Betonoveploty.net je k dispozici hned několik atraktivních provedení plotů, stačí se rozhodnout, zda chcete plot s designem skládaného nebo štípaného kamene, můžete mít i skládané cihličky, pokud jsou vašemu srdci bližší. Samozřejmostí je také výběr barvy plotu. Základní barvou je sice šedá, avšak na Betonoveploty.net si můžete kromě šedé objednat betonový plot v okrové, indigové nebo cihlové barvě.

Pokud uvažujete o stavbě plotu, mrkněte na www.betonoveploty.net, kde najdete spoustu zboží, inspirace a také skutečné odborníky.