Dub 242013
 

Nehty jsou součástí osobnosti každé ženy. Podle jejich stavu poznáte, jaká jejich majitelka je, nemusíte sledovat boty, jak se často říká, podle nehtů poznáte mnohem víc. Ženy to dobře ví, proto často svůj nezájem nebo nedostatek času na péči o své přírodní nehty maskují nehty umělými. To nejlepší pro vaše nehty najdete na MagicNails.cz.

MagicNails.cz je nehtový velkoobchod i maloobchod, nakupují zde vyhlášené nehtové designerky, dozvíte se zde vždy nejnovější trendy v nehtové módě a také vychytávky, zdobení a nové produkty. Potřebujete-li podpořit kvalitu či růst vašich nehtů, podívejte se do nabídky internetového obchodu MagicNails.cz, který nabízí kvalitní olejíčky a výživy pro vaše nehty. Pro zdokonalení vzhledu vašich přírodních nehtů je tu japonská manikúra P-shine, která vaše nehty viditelně posílí a dodá jim oslnivý lesk. Vaše nehty budou mnohem pevnější a budou vás také lépe reprezentovat.

Pokud jsou vaše přírodní nehty pěstěné, neschovávejte je, ozdobte je a vystavte všem na odiv. MagicNails.cz nabízí různé druhy zdobení na nehty, které můžete použít na přírodní i umělé nehty. Velmi efektně vypadají 3D nálepky v různých tvarech i barvách, můžete je kombinovat s laky na nehty nebo různými druhy třpytek. Používáte-li laky na nehty, pořiďte si šablonky na nehty smart, které stačí přilepit na nehty a přelakovat. MagicNails.cz nabízí také speciální nail art zdobící laky, pomocí kterých vykouzlíte na vašich nehtech libovolné obrazce a dekory.

Chcete-li něco neobvyklého, rozhodněte se pro metodu razítkování Konad. Stačí vám zakoupit základní sadu na Konad, kde najdete destičky s vyrytými vzory, tiskací hlavu a gumový art lak, můžete potom na nehty tisknout libovolné motivy, které máte na destičkách. Neváhejte a připravte vaše nehty pro jakoukoli příležitost s přípravky a pomůckami od MagicNails.cz.

Sorry, the comment form is closed at this time.