Dub 192013
 

S manželem právě dostavujeme dům, poslední věc, která nám ještě zbývá a na které jsme se zatím neshodli, je plot. Manželovi se moc líbí betonový plot, já jsem se zatím nerozhodla a popravdě se betonového plotu trochu bojím kvůli tomu, že se mi zdá dost jednotvárný a moc mohutný. Musím říct, že manželovy argumenty jsou celkem rozumné. Když vidím betonový plot, dokážu si dost dobře představit, že je hodně odolný, nepohne s ním žádné počasí ani mechanická síla a má tím pádem velmi dlouhou životnost.

Přiznám se ale, že jsem si vždy kolem našeho domu představovala trochu okrasnější plot, líbí se mi kované ploty i dřevěné. Nedávno mě ale manžel hodně zviklal, šli jsme na procházku a jako náhodou jsme zavítali i k novým domům, které jsou postavené na opačné straně vsi. Manžel mě hned upozornil, jaké mají ty domy pěkné ploty a že by se mu takový líbil také. Z dálky jsem ani nepoznala, že jde o betonový plot, byl barevný, nahoře zakončený dřevěnými latěmi a vypadal opravdu pěkně. Když jsme přišli blíž, teprve jsem zjistila, že je to také betonový plot. Vypadal ale mnohem lépe než ty, které jsem dosud viděla.

Zeptali jsme se majitele, odkud plot má a rozhodli se, že se na Betonovy-plot.net musíme také podívat. Betonové ploty od Betonovy-plot.net mají zachovány všechny vlastnosti betonového plotu, navíc přidává ještě eleganci a estetickou funkci plotu. Betonový plot Plzeň si můžete sestavit podle vašich představ, Betonovy-plot.net nabízí velké množství různých dekorů včetně oblíbeného skládaného a štípaného kamene. Ploty z betonu je zde možné objednat také ve více módních barvách a s nejrůznějšími designovými zakončeními včetně aplikace jiných materiálů. Betonový plot Plzeň se mi velmi zalíbil, a tak jsme se s manželem konečně shodli na tom, že kolem domu budeme mít i my okrasný betonový plot.

Sorry, the comment form is closed at this time.