Dub 172013
 

Milujete tradiční přírodniny a plánujete si jimi zkrášlit stávající interiér bytu nebo fasádu rodinného domku? Dospěli jste ale k tvrzení, že obklad stěny standardní cihlou asi nebude nejlepším řešením? Jestliže se svého snu o dokonale obložené bytové stěně nechcete jen tak vzdát, nepropadejte panice! Máme pro vás totiž vskutku zajímavé a vysoce stylové řešení. A tím jsou nadčasové <a href=“http://www.ohebneobklady.cz/druhy-cihlovych-obkladu/“>cihlové obklady</a>, díky kterým je pokládka obkladů velmi snadné. Po prvním zhlédnutí zaručeně nepoznáte, že nejde o standardní cihelný obklad anebo skutečný kámen. Použití ohebných obkladů je bezpochyby velmi snadné, zvládne jej tak každý bez rozdílu.

<a href=“http://www.ohebneobklady.cz/“>Ohebný obklad imitující cihly a přírodní kámen</a> má hodně specifických výhod. Hlavní výhodu lze spatřit v jednoduché aplikaci obkladu a příznivé ceně. K aplikaci ohebných obkladů si vystačíte pouze s ostrými nůžkami, které lze použít v případě zkrácení imitujícího obkladu nebo při obkládání nejrůznějších rohů. Další nepřehlédnutelnou předností je barevná stálost ohebných obkladů, dále jejich vysoká paropropustnost i schopnost odolávat vnějším vlivům a mechanickému poškození. Kvalitní ohebné obklady můžou být použity jak v interiérech, tak v exteriérech.

Že vás obyčejná cihla příliš nenadchla a tíhnete spíše k něčemu – řekněme zemitějšímu? V tom případě zaměřte svou pozornost na <a href=“http://www.ohebneobklady.cz/nabidka-dalsich-obkladu/“>obklad – umělý kámen</a>. Tento opravdu velmi designový doplněk zkrášlí váš obývací pokoj, předsíň, halu případně jakoukoliv jinou místnost. Také tento druh obkladu můžete použít v interiérech a exteriérech. Dle uvážení jimi můžete též obložit fasádu domu nebo plot. Specifické vlastnosti ohebných obkladů imitujících kámen jsou naprosto stejné, jako vlastnosti těchto obkladů cihlových. Jedna věc je však jistá – aplikace a použití tohoto druhu obkladu má řadu nezpochybnitelných výhod a ve finále působí vskutku velmi estetickým dojmem.

Ohebné kamenné a cihlové obklady jsou absolutním hitem současnosti. V případě, že vás již tradiční bílé stěny nebaví, je čas rozveselit je ohebným obkladem, který už nikdy nebudete chtít vyměnit za jiný.

Sorry, the comment form is closed at this time.