Dub 162013
 

Výrobce materiálů Saint Gobain Weber Terranova nabízí velmi širokou škálu řešení s důrazem na kvalitu, životnost a ekologii. Fenoménem současnosti je tlak na snižování cen na stavební materiál, které se velmi často snižují na úkor kvality. Pokud vybíráme stavebniny měla by rozhodovat kvalita a správná volba výrobku. Rozhodující jsou užitné vlastnosti nabízeného produktu, který svými zárukami kvality, vám vložené investice bezpečně vrátí zpět a další prostředky ušetří.

Ze zkušeností na stavebním trhu a zejména jak čas ukazuje, vybírat stavební materiál podle ceny bývá bezpečnou cestou k omylu. Výborné stavebniny jsou ty, jejichž špičkové parametry nekoupíte nikde jinde za nižší cenu. Představujeme Vám povrchovou pastovitou omítku eeber.pas topdry, která získala stříbrnou cenu České stavební akademie v roce 2011.

Tento stavební materiál je řešení nejvyšší kvality s důrazem na maximální životnost, nízké náklady na údržbu a ekologii. Jedná se o jedinečnou hydrofilní omítku, která je zcela odolná biologickému napadení, řasám a plísním. Povrch zateplovacího systému se v noci podchlazujea kondenzuje v něm voda, která dodává živiny řasám. Tomuto omítka weber.pas topdry zabraňuj, čímž snižuje náklady na pozdější údržbu. Patří mezi stavebniny bez biocidních přísad, proto je také šetrná k životnímu prostředí. Lze jí použít jako povrchovou úpravu do zateplovacích systémů weber therm standard, klasik, elastik. Je vhodná jako stavební materiál pro renovaci fasád bez zateplení.

Sorry, the comment form is closed at this time.