Zimní zahrady za výhodné ceny – realizace po celé ČR

Plastové zimní zahrady, ale také i zimní zahrady ze dřeva, hliníku

Hledáte na netu např. kolik stojí levná zimní zahrada, cena zimní zahrady, zimní zahrady ceník, zimní zahrady cena , zimní zahrada, zimní zahrada Praha, zimní zahrada Brno, zimní zahrady konstrukce ? Tak to zkuste u nás.
Plastové zimní zahrady jsou velmi oblíbené nejen v Praze ale i po celé ČR .
Snadno se udržují a jsou za příznivou cenu. Zimní zahrady z profilu z PVC jsou odolné vůči povětrnostním vlivům a UV záření.

Konstrukce z plastových profilů se hodí na střechu pultovou se sklonem do 25°. Obvodový plášť zimní zahrady je tvořen z plastových německých profilu umožňující vysokou variabilitu. Jedná se o profily (5-ti nebo 6-ti komorovými) s vynikajícími tepelnými vlastnostmi, vyztužené výztuhami s min. stavební hloubkou 70 mm.
Plastové profily pro zimní zahrady jsou koncipovány tak, aby tvořily kompletní sestavenou zimní zahradu zajištující tepelnou a zvukovou izolaci s možností zasklení různými výplněmi a různými způsoby ukotvení.
Základní technické údaje střechy zimní zahrady:
Spád střechy: min. 10°
Střešní díly: polykarbonát 16- 25 mm – LEXAN, MAKROLON
nebo bezpečnostní izolační dvojsklo – connex Ug=1,1 – 1,2 W/m2K

Na přání – ve střeše – systémová střešní okna (ovládaná mechanicky, elektronicky pomocí čidel apod.)

Zasklení stěn: izolační dvojskla popř. trojskla se součinitelem prostupu tepla U v rozsahu 1,1 – 0,7 W/m2K a vzduchovou neprůzvučností Rw = 32 dB.

S ohledem na orientaci světové strany a celoročního užívání, můžeme kombinovat skla s regulací slunečního záření, omezující pronikání slunečních paprsku dovnitř a tím eliminovat nárůst teploty uvnitř zimní zahrady v letních nebo jarních měsících.

Dále umístění, tvar, velikost a celková plocha zasklení jsou důležitými faktory, které mají vliv na celkový výsledek. Jaké jsou možnosti v oblasti zimních zahrad z plastu, hlinku, dřeva můžete shlédnout v našich referencích.

Zimní zahradu lze pořídit nejen v barvě bílé, ale i v mnoha acrylcolorových barvách a s fóliemi v dekoru dřeva. Nejvíce žádaný dekor je zlatý dub nebo ořech.

Naše nízké ceny zimních zahrad zahrnují kompletní dodávku včetně realizačního projektu, montáže a klempířských prvků.

Do stavby zimní zahrady se rozhodně nepouštějte sami! Pokud chcete skutečnou kvalitu a dobrou cenu, zavolejte nám ještě dnes. Nabízíme Vám zimní zahrady tzv. na klíč ze dřeva, hliníku i plastu. Zimní zahrada prosluní Vás domov.

Našim posláním je dělat kvalitní zimní zahrady
Rozhodujete-li se pro zimní zahradu, je třeba zvážit, zda ji chcete využívat celoročně, nebo pouze sezónně.

Vaši poptávku Vám milerádi zpracujeme v co nejkratším možném termínu.

Garantujeme vám, že s výsledkem budete maximálně spokojeni.

Naše působnost se vztahuje nejen na Prahu a okolí, ale i celou ČR . Zimní zahrady jsme schopni zrealizovat i v Rakousku nebo Německu.

Využijte ještě dnes naší rychlou a nezávaznou poptávku, kterou najdete
na našem webu –
www.zimni-zahrady.org