Kvě 202013
 

Tuhá paliva se postupem času stávají stále oblíbenějšími. Lidé nechtějí zbytečně platit za vytápění plynem nebo elektrickou energií, mnohem více se jim vyplatí věnovat víc času přípravě dřeva a topit jím potom po celou zimu. Tím se dá značně ušetřit. To však chce správné vybavení a teď nemluvím o krbu nebo kamnech, ve kterých tuhá paliva spalujete. Důležité je mít také správný komín.

Nerezové komíny poskytují svým majitelům značnou výhodu. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli, ta komínu propůjčuje moderní vzhled, vysokou odolnost vůči vlhkosti i extrémním teplotám. Nerezové komíny skvěle odolávají působení přírodních živlů a především chemických látek, které vznikají spalováním tuhých paliv v krbu či kamnech, tyto spaliny bývají velmi často silně kyselé a běžný keramický komín tak dokážou zlikvidovat poměrně rychle. Tomu se dá zabránit tak, že se zděný komín nahradí komínem nerezovým nebo se stávající komín vyvložkuje.

Nerezové komíny té nejvyšší kvality získáte na Kominy-nerez.cz, pořídíte zde izolované nerezové komíny, které jsou vybaveny dvěma plášti nerezového plechu, mezi které je umístěna vrstva izolační vaty, dále jsou zde k dostání jednoplášťové nerezové komíny, které můžete použít samostatně nebo jako komínové vložky, a také hybridní komíny. Ty se skládají z nerezového pláště a keramické vložky, kombinují tak ty nejlepší vlastnosti nerezových a keramických komínů.

Kominy-nerez.cz nabízí nerezové komíny ke koupi jako sety nebo po jednotlivých dílech, ze kterých si můžete sestavit nerezový komín na míru podle vašich konkrétních potřeb a požadavků. Vyberte si tedy i vy z množství nerezových komínů různých tvarů a velikostí. Navštivte Kominy-nerez.cz a vyberte si i vy.

Sorry, the comment form is closed at this time.