Potisky a výšivky na oblečení

V dnešní době je velká poptávka po potiscích a výšivkách na oblečení. Nabídka výrobců potisků je velmi široká a jsou patrné velké rozdíly ve výsledné kvalitě a trvanlivosti potisku. Proto si většina lidí, kteří hledají vhodného dodavatele nebo výrobce potisku na trička, kšiltovky nebo jakéhokoliv dalšího textilu, dobře promýšlí, jakého dodavatele zvolit.

Pozor na kvalitu různých typů potisků

Je dost otázka, zda nebo kdy na potiscích šetřit. Pokud chcete potisk na tričko pro sebe, pro zaměstnance nebo pro nějaké další reklamní účely a není určeno k jednorázovému použití, tak se raději vždy dostatečně informujte o technologii potisku, o možnostech praní trička s potiskem a hlavně si zjistěte, jak dlouho na tričku potisk v rozumné kvalitě vydrží. Některé firmy dodávají potisky, které působí jako „nažehlovací potisk“.  U těchto potisků hrozí nebezpečí, že když se tričko po čase srazí, tak se celý potisk zkrabatí a vypadá nevzhledně.

Poohlédněte se po osvědčených dodavatelích

Naopak například u výrobce Laserpoint & Technology s. r. o. máte jistotu kvalitního digitálního potisku, ke kterému využívají nejmodernější technologie. Velkou výhodou je zajištění kompletní dodávky textilu. Poptávající se tak nemusí starat o výběr vhodného materiálu trička, ke kterému potisk nejlépe přilne. Pokud nepatříte mezi fanoušky potisků, ale máte v oblibě spíše výšivky (hodí se například pro loga na košile, bundy či montérky), pak je můžete u tohoto výrobce také poptat.

Specializovaná firma dodá kompletní reklamní předměty

Často je potřeba dodat kompletní reklamní materiály včetně potisku jiných typů předmětů než je textil. V takovém případě můžete opět oslovit Laserpoint & Technology s. r. o., protože se celkově specializují na výrobu a dodávání reklamních předmětů.