Techlam by Levantina – velkoformátová dlažba s vynikajícími vlastnostmi

Velkoformátová keramická dlažba nabízí kromě velkých formátů také minimum spár, což působí v interiéru jednolitě a v malých prostorách vypadají opticky větší. Minimum spár a kvalitní povrch zaručuje snadnější údržbu a očistu.
Španělský výrobce Levantina je průkopníkem ve výrobě velkoformátové dlažby, kterou nabízí pod řadou a názvem Techlam. Techlam je slinutá dlažba a obklady, která se od klasických produktů liší velkými formáty a malou tloušťkou keramických produktů. Formát dlažby a obkladu Techlam začíná u velikosti 300 x 100 cm při tloušťce 3 mm a váze 7 kg/m2. Přesto si zachovává vlastnosti běžné keramické slinuté dlažby a obkladu, která zaručuje téměř nulovou nasákavost kapalin, odolnost vůči poškrábání, otěru, a také je odolnost k chemickým prostředkům. Díky svým mimořádným vlastnostem se Techlam uplatňuje v mnoha atypických řešeních bytového i komerčního interiéru, jak na podlahy, tak na stěny, a nabízí mnoho variabilních barevných možností řešení interiéru. Techlam by Levantina zaměřil svou pozornost především na výrobu velkoformátové dlažby a obkladů v imitaci přírodního kamene. Ale najdeme zde také imitace mramoru, dřeva či exotického lávového kamene. Tloušťka 3 mm je vhodná pro jednoduchou rekonstrukci pouhým nalepením na stávající podklad, bez toho, že bychom museli staré obklady odstraňovat.
Keramická dlažba a obklady Techlam by Levantina nabízí širokou škálu produktů, které oživí váš domov a dodají mu eleganci a nadčasový půvab. V nabídce výrobce Techlam by Levantina najdeme deset unikátních sérií, kde si vybere i ten nejnáročnější zájemce. Většina sérií je vyráběna v přírodních barvách a imitacích. Výjimkou je série pod názvem Techlam by Levantina Basic, kde najdeme šestnáct barevných odstínů, od šedé, zelené, modré, po žlutou a bílou. Vyrábí se ve velikostech 300 x 100 cm, 100 x 100 cm, 50 x 100 cm, 50 x 50 cm a 30 x50 cm. Také si můžeme vybrat od nízké tloušťky, od 0,3 mm, přes 0,6 mm až po 0,9 mm. Poslední dvě tloušťky mohou být použity jako dlažba. Spektrum barev a velikostí v této sérii nabízí velké množství kreativních kombinací, které nám pomůžou oživit a rozsvítit jakýkoli prostor interiéru.
Série velkoformátové dlažby a obkladů Techlam by Levantina Blizzard nabízí nádhernou imitaci kamene v pěti barevných odstínech, od světlých po tmavé. Krása přírodního kamene série Techlam by Levantina Blizzard vynikne ve velkých prostorách interiéru, jako jsou haly, chodby apod.
Imitaci kamene v šesti barevných odstínech od odstínů béžové, po bílou, šedou a tmavě hnědou, nabízí keramická dlažby Techlam by Levantina Hydra. Přírodní barvy i formáty umožňují designově zajímavé kombinace interiéru, který působí elegantně a čistě. Velkoformátový obklad a dlažba Techlam by Levantina Hydra vynikne především ve větších prostorách, jako jsou haly, předsíně apod.
Techlam by Levantina Madeira nabízí dokonalou imitaci dřeva v sedmi nádherných odstínech šedé, béžové a hnědé barvy. Design přírodního dřeva, který se kloubí se špičkovými technologickými vlastnostmi keramické dlažby, vyniká daleko vyšší životností, než přírodní dřevo a také snadnou údržbou. Techlam by Levantina Madeira je vhodná do všech prostorů bytového i komerčního interiéru, kde působí vřelým a harmonickým dojmem.
Lávový kámen se stal inspirací pro velkoformátovou keramickou dlažbu a obklad Techlam by Levantina Vulcano. Výrobce ji nabízí v pěti barvách, ve dvou odstínech šedé a třech odstínech hnědé barvy. Vzhled a barvy série navodí v bytovém i komerčním interiéru příjemný a harmonický pocit.
Obklady a dlažby Techlam by Levantina Zahir jsou vyráběny v pěti barevných odstínech, od šedé, béžové po hnědou. Jsou vyráběny ve velmi zajímavém designu, který nám připomíná látku. Využití je hodně široké, můžeme je použít ve všech interiérech, kde působí elegantně a moderně.
Série Techlam by Levantina Cosmos byla navržena v souladu se současnými moderními trendy bytového designu. Keramické produkty této série obsahují kovové složky a strukturovaný povrch, které prostorům dodají jas a eleganci. Dlažba a obklad Techlam by Levantina Cosmos je vhodná do všech interiérů, kterým dodá netradiční a moderní styl. Prostory získají hrou barev a světla svěží a zářivý vzhled. Série Techlam by Levantina Cosmos je vhodná jak do interiérů, tak do exteriérů.
Série Techlam by Levantina Helios reaguje na požadavky současných moderních trendů v bytovém designu. Keramické obklady této série obsahují kovové složky, které spolu se strukturovaným povrchem působí na stěnách elegantně a svěže. Techlam by Levantina Helios je vhodná především na stěny všech interiérů i exteriérů, které rozzáří a rozsvítí.
Novinkou španělské společnosti Techlam by Levantina je velkoformátová keramická dlažba, která má dokonalý vzhled přírodního mramoru. Imitace přírodního mramoru je dokonale zpracovaná, design produktů vyniká hloubkou a lomenými barvami přirozeného žilkování. Vysoká kvalita a nadčasový design série Techlam by Levantina Arabescato umožňuje využití jak v bytovém, tak i komerčním interiéru a exteriéru. Dokonalá imitace mramoru vytváří elegantní a nadčasové prostředí, kde působí čistě a harmonicky.
Investice do inovativní výzkumné a vývojové činnosti umožnily vyvinout keramickou dlažbu, která má tloušťku 5 mm. TECHLAM ® 5 mm je novinkou ve světě keramických obkladů a dlažby a velkou předností je jeho kompaktnost. Je vhodný především na pokládku podlah nebo do velmi zátěžových prostor.TECHLAM ® 5 mm je vhodným řešením všude tam, kde je prvořadý čas a náklady, ať už jde rekonstrukci, nebo novou pokládku. Díky velkým formátům dlažby nízké tloušťce jsou tyto keramické dlažby pokládány přímo na staré podlahy, takže je instalace velmi rychlá a snadná.