Čvn 192013
 

Nejsem podlahář, a proto se přiznám, že neznám správný postup pokládání podlah. Protože jsem právě dostavěl náš dům, potřeboval jsem začít upravovat interiéry. Jak jsem se dozvěděl, všechno se na stavbě dělá od podlahy, proto jsem se rozhodl, že je čas, vrhnout se na podlahy. S manželkou jsme se nejprve dohadovali, zda je lepší mít na podlaze koberec, linoleum nebo plovoucí podlahy.

Nakonec jsem si i přes nepříliš nadšený souhlas prosadil, že budeme mít doma plovoucí podlahy. Nastal problém, jak bude probíhat pokládka podlahových krytin. Jak už jsem psal, nejsem žádný odborník, a tak jsem se obrátil na MHpodlahy.cz, kde jsou šikovní podlaháři, aby mi doma podlahy položili. Byl jsem zpraven o tom, jak se jednotlivé nabízené podlahové krytiny od sebe liší a jaké bych si měl pořídit, aby dlouho vydržely a vypadaly esteticky.

MHpodlahy.cz nabízí vysoce kvalitní podlahové krytiny a přitom za velmi slušné ceny. Zjistil jsem, že na MHpodlahy.cz mají skutečně velký výběr, velmi oblíbené jsou dřevěné plovoucí podlahy, které vám doma vytvoří skvělou atmosféru, vypadají přirozeně a jsou na dotyk velmi příjemné, protože nestudí. My však plánujeme mít doma psa, takže dřevěnou podlahu jsme vyloučili, pes by ji svými drápy velmi brzy poškrábal a podlaha by se musela opakovaně renovovat, brousit a lakovat.

Na výběr jsme dále dostali laminované plovoucí podlahy, vinylové podlahy a PVC podlahy. Jsem zatížen na plovoucí podlahy, proto jsme nakonec s manželkou vybrali vinylové podlahy s dekorem přírodního dřeva, které jsou vysoce odolné, vydrží i vyšší zátěž a jsou velmi dekorativní. Neváhejte a kontaktujte i vy odborné podlaháře a nechte si poradit při výběru podlahových krytin. Navštivte MHpodlahy.cz a nechte si provést odbornou pokládku vybrané podlahy.

Sorry, the comment form is closed at this time.