Čvc 172013
 

Firma T.E.A.TECHNIK s.r.o. se specializuje na dodávky technických komponentů pro lineární vedení, pohony a převody. V oblasti lineárních posuvů dodává lineární vedení značek LinRoL®, ALUROL, HEPCO, Dual-Vee®, HIWIN®. Svým širokým sortimentem nabízí zákazníkům pohodlný nákup u jednoho dodavatele.

Společnost T.E.A. TECHNIK s.r.o. poskytuje ke každému sortimentu poradenskou činnost, včetně návrhů technických řešení pohonů a posuvů. Naším cílem je vždy spokojený zákazník a oboustranně výhodná obchodní spolupráce založená na vzájemné důvěře.

Kuželové převodovky BG

Kuželové převodovky Typ BG s převodovým poměrem 1:1 až 1:5 a kroutícím momentem do 2 077 Nm. Materiál skříně: šedá litina opracovaná ze všech stran s možností uchycení v každé pracovní poloze. Materiál kol je z vysokojakostní oceli s ozubením GLEASON. Převodovky mohou být dodávány s možností přepínání smyslu výstupních otáček.

Specifika Kuželové převodovky R3

  • Skříň – Ze všech stran opracovaná skřín z hliníkové slitiny s otvory pro připevnění zaručuje bezproblémovou montáž v jakékoli poloze
  • Kalená kuželová kola se spirálovým ozubením GLEASON vyrobená z cementační oceli zaručují tichý a rovnoměrný chod v obou směrech otáčení
  • Vstupní a výstupní hřídele jsou vyrobeny z kvalitní oceli.
  • Použitá ložiska jsou dimenzována s dostatečnou rezervou. K uložení hřídelí jsou použita kvalitní kuličková ložiska.
  • Převodovky jsou dimenzovány tak, aby při plném zatížení a při vstupních otáčkách 1400 min-1 dosáhly životnosti 10000 hodin. U převodů do rychla by vstupní otáčky při i = 1 : 2 neměly překročit 750 min-1.

Sorry, the comment form is closed at this time.