Čvc 052013
 

Prsteny jsou v současné době chápány v první řadě jako šperky. Ženy po celém světě jsou zvyklé nosit prsteny a tato móda se začíná rozšiřovat i mezi muži. Chcete-li kvalitní prsten, je nejlepší nechat si jej vyrobit u zlatníka. Ve zlatnictví vám poradí, jakou velikost potřebujete a jaký design je právě moderní. Můžete si nechat vyrobit prsten na zakázku zcela podle vašich představ. Prsten ale může mít i jiný účel než jen ozdobu ruky, prsten může vyjadřovat také funkci svého nositele. Krásným příkladem jsou zásnubní a snubní prsteny.

Zásnubní prsteny nosí dívky, které se zasnoubily svému příteli a čekají na svatbu, v den svatby jim na ruku přibude ještě jeden prsten – snubní, který vyjadřuje, že jeho nositelka je vdaná nebo nositel ženatý. Nejčastěji jsou snubní a zásnubní prsteny vyráběny ze zlata. Zlato je drahý kov, který podtrhuje důležitost prstenu, často se využívá také diamantů nebo zirkonů k osazení do prstenů. Ty vytvoří zcela unikátní designový vzhled prstenu. Nechcete-li mít zásnubní prsten či snubní prsteny tuctové, spolehněte se na profesionální služby Zlatnictví-prsteny.cz a nechte si prsteny vyrobit na zakázku.

Zlatnictví-prsteny.cz je profesionální zlatnictví, které se specializuje na zakázkovou výrobu zlatých prstenů, snubních prstenů a také zásnubních prstenů. Design prstenů si tak můžete vymyslet, jaký jenom chcete, šikovní zlatníci jsou schopni vyrobit jakýkoli vzhled prstenů, můžete si objednat na zakázku také jakékoli jiné šperky z bílého, červeného či žlutého zlata. Často využívané jsou také nejrůznější kombinace druhů zlata.

Chcete-li i vy vlastnit zcela originální prsteny nebo zlaté šperky, inspirujte se na Zlatnictví-prsteny.cz a objednejte si zlaté prsteny či jakékoli jiné šperky na zakázku. Když prsteny, tak jedině od Zlatnictví-prsteny.cz.

Sorry, the comment form is closed at this time.