Zář 182013
 

Beton je sám o sobě dost nemotorná hmota a je třeba jej řádně vytvarovat, aby vypadal reprezentativně. Na druhou stranu však oplývá skutečně skvělými vlastnostmi, kterých jiné materiály zdaleka nedosahují. Obdivuhodná je pevnost betonu vůči mechanickému působení, vlhkosti nebo změnám teploty. Pokud se do betonu přidají navíc ocelové armatury, pevnost konstrukce se tím víc umocní a navíc se přidává ještě pružnost. Betonová konstrukce vyztužená armaturami si poradí bez problémů s každým počasím i mechanickým namáháním.

Všechny tyto vlastnosti potřebuje mít kvalitní plot, proto pár chytrých hlav vymyslelo, že ideálními ploty jsou betonové ploty. Betonové ploty odpovídají i těm nejpřísnějším požadavkům na dlouhou životnost a celkovou odolnost plotu. Betonové ploty jsou díky své konstrukci vysoce odolné a stabilní. Zaujmou vás však také svým okrasným vzezřením. Betonovéploty.net mají pro vás několik barev betonových plotů, ze kterých můžete vybírat, důležitý je také dekor plotu. Betonové ploty se nejčastěji vyrábí s dekorem štípaného kamene, skládaného kamene nebo skládaných cihliček.

Často má každý odlišnou představu o estetickém plotu, proto existují betonové ploty rovné, zaoblené, s ozdobnou mřížkou nebo se můžete rozhodnout také pro betonový plot zakončený dřevěnými latěmi, které jej opticky odlehčí. Protože se někomu může zdát málo mít plot dekorovaný pouze z jedné strany, naleznete na Betonovéploty.net také čerstvou novinku letošní sezony – oboustranné betonové ploty.

Oboustranné betonové ploty si můžete objednat taktéž v různých atraktivních barvách a provedeních, nejdůležitější je, že ozdobí váš dům z venkovní i vnitřní strany, takže se na něj budete rádi dívat z okna i z ulice. Betonové ploty jsou estetickým řešením oplocení, tak neváhejte a pořiďte si jej i vy.

Sorry, the comment form is closed at this time.