Zář 042013
 

Léto nám již pomalu mává na pozdrav a na žezlo si už brousí zuby podzim. Obilí je posečeno a příroda se chystá vydat své plody před začátkem dlouhého odpočinku. Ovšem s lidmi je to docela jinak, budovali jste i vy přes léto nový domov? Tím, že nadchází podzim, se pro vás nic nemění, možná jen něco málo a to ještě k tomu k lepšímu. Teploty jsou snesitelnější a lépe se pracuje. Zbývá-li vám váš dům ještě oplotit, nemusíte stavbu plotu nechávat na jaro, na podzim to hravě zvládnete, obzvlášť pokud vsadíte na profesionály z Betonovéploty.net, kteří vám přijedou postavit prvotřídní betonový plot.

Betonovéploty.net vám nabízí prvotřídní betonové ploty s veškerým servisem. Tyto betonové ploty jsou vyrobeny z certifikovaného českého betonu stálého složení, který je vysoce odolný vůči prudkým výkyvům teplot, slunečnímu záření i vlhkosti v podobě deště, sněhu i mrazu. Na betonový plot se můžete spolehnout, že ochrání vaše soukromí před okolním světem a navíc dodá vašemu domu originální vzhled.

Nehodí se k vašemu domu šedý plot? Žádný problém, vyberte si betonový plot v designu štípaného kamene, cihliček či dalších v barvě pískovce, terakotové nebo indigové a slaďte betonový plot s vaším domem. Betonové ploty lze velmi snadno a rychle namontovat, do stavby se můžete bez obav pustit i na podzim. Stačí naplánovat si, jak má být plot vysoký, který design se vám líbí nejvíce a zda chcete mít plot zakončený rovnou deskou, zaoblenou hladkou nebo s ozdobnou mřížkou, či dáte přednost dřevěným latím ve zvolené barvě.

Poslední novinkou, kterou na Betonovéploty.net najdete, jsou oboustranné betonové ploty, které přináší inovaci v podobě obou stran designově zdobených. Vybraný dekor si tak můžete užívat na zahradě stejně jako zvenku. Vsaďte na kvalitu, která nestárne a nechte si vybudovat okrasný betonový plot i vy.

Sorry, the comment form is closed at this time.