Říj 292013
 

Odstranění vlhkosti ze zdiva

Máte již nějaké zkušenosti se vzlínáním vlhkosti do zdiva? Pokud ano, jistě dáte za pravdu, že se nejedná o nic příjemného. Jakmile se totiž dostane do zdiva okolní vlhkost, jen těžko se jí lze svépomocí zbavit. Zdivo začně nepříjmeně zapáchat a vypadat velmi nevzhledně. Pro spolehlivé a rychlé odstranění vlhkosti ze zdiva je třeba povolat odborníky.

Odborníci z Trumf, renovace a sanace, s.r.o.
Jednou takovou odbornou firmou, která si umí se sanací zdiva poradit, je Trumf, renovace a sanace, s.r.o. Díky bohatým mnohatelým zkušenostem lze zařadit mezi profesionály v oboru. Sance vlhkého zdiva patří k hlavním činnostem, kterým se firma věnuje. Má za sebou velké množství úspěšných realizací nejrůznějších sanačních metod. Injektáž zdiva, podřezání zdiva či svislá hydroizolace sklepních prostor – to vše jsou pro firmu Trumf, sanace a renovace, s.r.o. dobře fráze, se kterými se její zaměstananci dnes a denně setkávají.

Pokud vás tedy trápí vlhké zdivo, kontaktujte náš odborný tým. Víme, že sanace zdiva je třeba řešit zodpověděně a precizně, proto našim zákazníkům vycházíme maximálně vstříc nejen díky individuálnímu přístupu.

Sorry, the comment form is closed at this time.