Říj 062013
 

S manželkou jsme postavili nový dům a nyní už řešíme jen nějaké ty dodělávky. To samozřejmě stojí spoustu času a také financí, nicméně jsme se rozhodli, že potřebujeme kolem našeho pozemku také plot. Dlouho jsme nevěděli, pro jaký plot se rozhodnout, na každém jsme našli něco pozitivního, ale i negativního. Potom jsme narazili na betonový plot, oběma se nám zalíbil na první pohled, a tak jsme se rozhodli, že bychom si takový mohli pořídit i my.

Našli jsme si podle referencí spolehlivou firmu Betonový-plot.net a prohlíželi nabídku. Betonový plot vypadal krásně, což o to, ale bude také dostatečně praktický? Zeptali jsme se odborníků a také několika známých, kteří si betonový plot již nechali instalovat. Kupodivu se všichni shodli na tom, že betonový plot je tou nejlepší volbou. Zdálo se, že betonový plot nepostrádá odolnost vůči klimatickým vlivům, zvládá bez nejmenších problémů sníh, mráz i silný vítr.

Protože je betonový plot Plzeň vyroben z vysoce kvalitního betonu české výroby a má stálé složení vyztužené ocelovými armaturami, je také dostatečně pružný při rychlých změnách teplot zejména v létě při silném slunečním záření. Betonový plot přežije vše, navíc se o něj nebudeme muset starat, což je další velké plus, protože jsme s manželkou oba dost zaměstnaní a neměli bychom čas každé dva roky plot opečovávat.

Posledním kritériem byl design, chtěli jsme plot, který se bude hodit k našemu domu, bude s ním ladit a vytvářet jeden harmonicky vypadající celek. Betonový plot Plzeň nabízí tolik různých designů a také barev, že jsme ani zprvu nevěděli, pro který se rozhodnout. Samotné nás překvapilo, kolik je možných kombinací a variant. Nakonec jsme si vybrali a betonový plot objednali, jsme moc spokojení a za nic na světě bychom náš betonový plot nevyměnili.

Sorry, the comment form is closed at this time.