Říj 022013
 

Máte-li nový dům, budete potřebovat zajisté také kvalitní plot. Už máte dost dřevěných plotů, které je třeba stále natírat, brousit a znovu natírat? Nechce se vám stále dokola opravovat a natírat pletivový plot? Chcete pro změnu plot, o který se nebudete muset starat? Máme pro vás řešení, pořiďte si betonový plot.

Betonové ploty jsou vyrobeny z vysoce kvalitního betonu české výroby se stálým složením. Beton propůjčuje plotu vysokou pevnost, bez problémů odolá nárazům větru, kroupám i sněhu a mrazu. Betonové ploty jsou dostatečně odolné, aby vám vydržely spolehlivě sloužit dlouhé desítky let. Co je ale úplně nejlepší, je, že za dlouhou životností betonových plotů nestojí hodiny namáhavé údržby, stačí si nechat betonové ploty odborně instalovat a už se o plot dále nemusíte starat.

Aby byly betonové ploty ještě odolnější, je beton doplněn a vyztužen pevnými ocelovými armaturami, získá tak navíc pružnost, která se hodí při rychlých změnách teplot. Další výhodou těchto plotů je poměrně jednoduchá a rychlá montáž, stačí si pozvat odbornou firmu, která plot zaměří, zabetonuje sloupky a mezi ně nasadí plotové dílce vybraného designu a barvy, v případě potřeby je možné potom betonové ploty zase demontovat.

A nyní k designu, vzhled betonových plotů se neustále vyvíjí, vyrábí se nové a nové dekory, používají se stále novější a modernější způsoby výroby, takže z jednostranných plotů jsou najednou oboustranné betonové ploty, které se pochlubí atraktivním designem z vnější i vnitřní strany. Betonovéploty.net nabízí široký sortiment různých designů betonových plotů, můžete si vybírat hned z několika vzorů, přizpůsobte si také barvu plotu tak, aby dokonale ladil s vaším domem. Neváhejte a rozhodněte se pro individuální variabilní okrasný betonový plot od Betonovéploty.net a získáte kvalitní plot s veškerým servisem.

Sorry, the comment form is closed at this time.