Rozhodněte se pro komíny na míru

Také vy se děsíte každého nového účtu za plyn? Topíte plynovým kotlem a už nechcete být závislí na dodavatelích plynu nebo na ústředním topením? Pořídíte-li si krb nebo kamna na tuhá paliva, můžete se osamostatnit a stát se nezávislými.

Díky neustálému zdražování plynu přechází stále více lidí od vytápění plynem k tuhým palivům. Řekněte už dost vysokým účtům, nenechte se dále obírat o peníze za plyn, dejte se na tuhá paliva! U topných systémů na tuhá paliva je zvláště důležitý odvod spalin. Spaliny vznikající spalováním tuhých paliv jsou totiž výjimečně agresivní kyselé kondenzáty, které působí na stěny komínu. Proto je důležité mít skutečně kvalitní komín, vysoké nároky na komín splňují komíny vyrobené z kvalitní nerezové oceli. Nerezové komíny jsou velmi odolné, žáruvzdorné, snadno se s nimi manipuluje a jejich instalace je poměrně snadná. Kde takový komín seženete? Zabrouzdejte na Komíny-nerez.cz a pořiďte si vlastní nerezový komín k vašemu novému krbu, kotli či kamnům.

Zda budete potřebovat nový komín, záleží na provedení vašeho stávajícího komínu. Máte-li starší zděný komín v dobrém stavu, je možné, že nebudete muset pořizovat celý nový komín ale postačí nová nerezová komínová vložka, kterou se váš stávající komín vyvložkuje, a bude sloužit ještě dlouhá léta. Nerezové komínové vložky od Komíny-nerez.cz jsou vyrobeny z kvalitní žáruvzdorné oceli, která je lehká, nekoroduje a odolá i působení chemických látek. Velkou výhodou nerezových komínů je jejich univerzálnost, můžete je využít pro odvod spalin z kapalných, tuhých i plynných paliv.

Komíny-nerez.cz vám nabízí nerezové komíny jako celé sety nebo také po jednotlivých dílech, které velmi jednoduše sestavíte. Můžete si tak snadno sestavit komín zcela na míru. Neváhejte a pořiďte si vlastní nerezový komín i vy.