Říj 092013
 

Minulý týden ve čtvrtek proběhlo v Praze na Novoměstské radnici vyhlášení vítězů soutěže Podnikatelský projekt roku 2012. Tuto soutěž vyhlašují každoročně agentura CzechInvest společně s Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR. Pro tento rok převzal záštitu nad projektem ministr průmyslu a obchodu Jiří Cienciala.

Soutěže se pravidelně účastní projekty, kterým se podařilo excelovat v jedné z jedenácti vyhlášených kategorií. Na realizaci projektů se velkou měrou podílí Operační program Podnikání a inovace, který podporuje české podnikatele již od roku 2007.

NAM system, a.s., přední výrobce a poskytovatel systémů pro sledování a střežení aut, získal nejvyšší ocenění za nové firemní sídlo. Společnost si pro svůj unikátní projekt vybrala budovu, která původně sloužila jako základní škola. Výsledkem je moderní sídlo s reprezentativními prostory, které plně odpovídá nárokům rychle se rozvíjející IT firmy.

„Naším hlavním cílem bylo vytvořit příjemné pracovní prostředí pro zaměstnance. Důraz jsme při budování kladli na pohodlí, funkčnost, dostatek prostoru a světla. Díky tomu došlo ke zkvalitnění pracovních podmínek a technického zázemí, což vedlo i ke zvýšení výkonu našich pracovníků. Jsem rád, že se nám podařilo projekt za podpory CzechInvest realizovat a zanedbané, ale kvalitní stavbě z 20. let minulého století dát novou současnou tvář“ říká Jiří Tomčala, ředitel společnosti NAM system, a.s.

Pan Stanislav Štětka, koordinátor projektu, dodává: „V rámci zachování původní budovy a jejího ducha jsme se snažili co nejméně narušit stávající stavbu. Modernizací a přidáním nových konstrukcí vzniklo funkční řešení odpovídající současným i budoucím požadavkům firmy. Dílo bylo od začátku koncipováno jako nízkoenergetické s možností provozu i bez vnější dodávky elektrické energie. Vytvořili jsme prostory, ve kterých se cítí dobře jak zaměstnanci, tak naši obchodní partneři.“

NAM system, a.s. je česká společnost s více než dvacetiletou tradicí výroby a poskytování služeb v oblasti monitorovacích technologií a pultů centrální ochrany. Firma dodává hotová řešení menším a středním firmám, ale díky vlastní výrobě a vývoji je schopna uspokojit i nejnáročnější klienty, kterým vytvoří řešení na míru. Mezi zákazníky NAM system patří také záchranné či technické služby nebo Policie České republiky.

NAM system, a.s.
href=“http://www.onisystem.cz/“>text odkazu
Kateřina Spáčilová, PR komunikace
Mobil: +420 731 444 547
E-mail: katerina.spacilova@nam.cz

Sorry, the comment form is closed at this time.