Lis 022013
 

Ploty slouží v první řadě jako ochranný prvek. Jelikož kolem sebe pořád slyšíme o různých krádežích, loupežích a ničení soukromého majetku vandaly, není divu, že si každý chce to, co má, schovat za plot. V kurzu jsou tedy především ploty mohutnějšího vzhledu, které jsou ovšem také reprezentativní. Není vůbec jednoduché skloubit dohromady designový vzhled a pevnost. Znám jen jeden druh plotů, které to splňují – betonové ploty.

Kvalitní plot poznáte tak, že je vyroben z pravého neošizeného betonu. Díky tomu vydrží betonový plot prakticky všechno. Je mechanicky odolný, neublíží mu krupobití, déšť, sníh ani mráz. Nepřijde si na něj dokonce ani prudké střídání teplot. A co je nejlepší? Betonový plot je bezúdržbový, nemusíte jej neustále obrušovat a natírat. Jednou si jej necháte postavit a vydrží vám potom spolehlivě sloužit desítky let. Samozřejmě vedle funkčnosti je také velmi důležitý design. Chcete i vy plot, který bude zároveň plnit ochrannou funkci a bude také hezky vypadat?

Navštivte Betonovéploty.net a prohlédněte si nabídku různých designů betonových plotů. Naleznete zde betonové ploty s dekorem štípaného nebo skládaného kamene, k dispozici jsou vám také dekory cihliček. Ke každému domu se hodí jiný plot, proto vybírejte pečlivě, dejte si záležet také na volbě barvy plotu, betonové ploty se vyrábí hned v několika atraktivních barvách. Zvažte, zda chcete mít betonový plot rovný, zakončený do oblouku nebo s dekorativními dřevěnými latěmi.

Novinkou letošní sezony jsou oboustranné betonové ploty, které se vyznačují oběma dekorovanými stranami, váš plot tedy bude vypadat okrasně z vnitřní i vnější strany. Vsaďte na bezproblémovou údržbu, vysokou kvalitu a vytříbený design, navštivte Betonovéploty.net a vyberte si i vy okrasný a praktický betonový plot.

Sorry, the comment form is closed at this time.