Lis 072013
 

Je bez diskuse, že každý dům potřebuje vlastní plot. Přece nenecháte cizí psy, aby vám značkovali váš čerstvě vyrostlý anglický trávník. Jste-li zatím na vážkách, jaký druh plotu se bude k vašemu domu nejvíce hodit, prohlédněte si univerzální betonové ploty na Betonovéploty.net. Betonové ploty se pyšní okrasným designem a navíc také skvělými praktickými vlastnostmi.

Betonovéploty.net nabízí betonové ploty české výroby na klíč i s montáží. Takový betonový plot je vyroben z vysoce kvalitního českého betonu stálého složení. Každá surovina k výrobě betonu je velmi pečlivě vybrána tak, aby výsledný produkt splňoval i ty nejnáročnější požadavky. Betonové ploty jsou nejen vysoce odolné a pevné, vyznačují se navíc nevídanou pružností, která se projevuje zejména při prudkých změnách teplot. Díky prvotřídní konstrukci je betonový plot odolný vůči všem povětrnostním podmínkám i mechanickým vlivům. Betonový plot snáší bez problémů sníh, mráz i déšť, stejně tak odolává slunečnímu záření i prudkému střídání teplot. Vsaďte na odolný betonový plot, vybírejte z mnoha dostupných designů a barevných variant.

Vedle praktické funkčnosti musí plot splňovat také kritéria příjemného designového zpracování. Betonové ploty vám nabídnou celou řadu atraktivních dekorů v celé paletě barev, vyberte si i vy betonový plot ve vzoru štípaného kamene v pískovcové barvě nebo třeba betonový plot dekorovaný cihličkami v nové antracitové. Pokud vás již nebaví jednostranně dekorované betonové ploty, prohlédněte si poslední novinku letošní sezony – oboustranné betonové ploty. Tyto ploty jsou na vnitřní i vnější straně dekorovány, už se tedy nemusíte rozmýšlet, jak plot otočit. Vyberte si váš oblíbený design, přidejte barvu a nechte si postavit kolem vašeho domu okrasný betonový plot podle vašich představ.

Sorry, the comment form is closed at this time.