Lis 132013
 

Pro všechny milovníky online her máme několik jedinečných tipů, které je zkrátka nenechají odejít od obrazovky počítače. Ať už upřednostňujete strategickým hrám, akčním střílečkám, casual hrám, případně rodinnému fantasy dobrodružství, následující online hry, které si můžete užít zcela bezplatně prostřednictvím svého internetového prohlížeče, vás na 100 % pobaví na několik předlouhých dnů. Pěkně se na své židli uvelebte a nechte se unést do netradičního, tajuplného, zábavného a často také nebezpečného online světa plného skvělých her.

Dlouze očekávaná hra Merc Elite je konečně u nás. Její fanoušci, kterých se v tuzemských vodách vyrojilo poměrně dost, již s notnou dávkou netrpělivosti ohlodávali kabel internetového připojení ve snaze alespoň trošku urychlit spuštění aktivních registrací. U hry je možno zvolit jednu z 5 hratelných skupin které se vyznačují ojedinělými vlastnostmi. Někteří bojovníci si vás získají svými taktickými dovednostmi, u některých můžete třeba ocenit skvělé zbraně a munici, která odolá kdejakému napadení a možná, že vaše volba padne na válečníky, kteří vynikají v bojích na daleké vzdálenosti. Ať se již v hře Merc Elite rozhodnete pro jakoukoli skupinu, výsledek bitev máte jen ve své moci.

Pokud vám vesmír nic příliš neříká, vyzkoušejte si, jaké to je, když bojujete proti na první pohled neporazitelným bojovníkům. Na souboj vyzvěte samotného dračího vládce a změřte své síly s krutým dračím ohněm, který likviduje vše živé. U hry Drakensang Online se může stát vítězem pouze jeden element. A to buď lidský anebo ten zvířecí. Dokážete zvrátit bolestný osud lidského pokolení v jeho prospěch? Nebo podlehnete jako tisícovky odvážných hrdinů před vými a zanacháte lidské pokolení na pospas dračí krutovládě? To, jak dopadne závěrečná bitva mezi vámi a dračími bojovníky si odhadnout netroufneme. Prozradit vám však můžeme, že půjde o bitvu na život a na smrt.

Sorry, the comment form is closed at this time.