Led 312014
 

Betonové ploty jsou aktuálně velmi moderní. Každý chce, aby i jeho dům lemoval praktický a zároveň esteticky zdařilý plot. Proto je o betonové ploty takový zájem, jednou velkou výhodou jsou totiž praktické vlastnosti. Jistě oceníte, když je váš plot odolný vůči mechanickým i povětrnostním vlivům, nevadí mu, když jej váš synek trefí fotbalovým míčem, když na něj prší, sněží nebo venku mrzne.

Jeho pevnost a odolnost je dána vysoce kvalitním betonem, ze kterého je betonový plot vyroben, tento beton vykazuje stálost a odolnost, navíc díky přidaným ocelovým výztuhám se zvyšuje ještě také pružnost plotu. Z toho všeho vyplývá velmi dlouhá životnost plotu, která jistě každého potěší. Stejně tak budete nadšení údržbou betonového plotu. Pravdou je, že tyto ploty jsou bezúdržbové, takže se o ně nemusíte nijak zvlášť starat. Zbavíte se tedy únavného obrušování dřevěných latí nebo pletiva plotu a jejich opětovného natírání.

Možná byste čekali nevzhlednou hromádku betonu, když se řekne betonový plot. Opak je však pravdou, druhou velkou výhodou je vzhled plotu. Betonové ploty jsou opatřeny krásným dekorem, který si samozřejmě můžete vybrat hned z několika typů. Další záležitostí je také barva, kterou můžete rovněž vybírat. Každý plot tedy může být originál na míru podle toho, jak se nejlépe hodí k vašemu domu, pořiďte si betonový plot s dekorem štípaného kamene v moderní antracitové barvě nebo můžete mít plot ve vzhledu skládaných cihel třeba v barvě pískovce. Výběr závisí zcela na vašem vkusu. Variabilní je také výška plotu a tvar jeho zakončení, můžete si určit, zda se vám víc hodí rovný plot, zaoblený, s ozdobnou mřížkou nebo s dekorativními dřevěnými latěmi. Betonové ploty tak doplní esteticky každý dům, spolehněte se na praktický a zároveň okrasný plot i vy.

Sorry, the comment form is closed at this time.