Jedinečné dárečky pro každou příležitost

Nejste si jistí, čím okouzlit svou polovičku a děsí vás blížící se Valentýn? Proto si hledáte výmluvy, proč tenhle „americký nesmysl“ neslavit? Pokud marně zvažujete, jaký netradiční dárek udělá radost vaší manželce anebo milence, případně sháníte nějaký ten dárek pro svého partnera nebo muže, máme pro vás připravených několik atraktivních tipů na dárky pro nejrůznější jubilea.

Láska prý údajně prochází žaludkem – alespoň tak to tvrdí jedno známé rčení. Zjistit, jak to doopravdy je, můžete při nejbližších narozeninách případně u příležitosti jiného významného jubilea, které si zaslouží originální dárek. Tím může být třeba sada pro gurmány plná těch nejvybranější lahůdek. Uvnitř dárkového koše se mohou objevit lahodná francouzská nebo italská vína, belgické pralinky z chutné čokolády, francouzské teriny a paštiky případně spoustu dalších pochoutek, které ocení všichni milovníci dobrého pití a jídla.

Kromě dárkových sad však můžete svého partnera nebo manžela obdarovat taktéž lahvinkou nějakého lahodného moku. Jestliže milý oslavenec náleží mezi zapřisáhlé pivaře, nabízí se rovnou celá škála pivních dárků – od osobních půllitrů s věnováním, přes netradiční pivní helmy, až po různorodé sady pivních speciálů. V případě, že váš partner tíhne spíš k něčemu ostřejšímu, poohlédněte se spíše po domácích pálenkách, ve kterých se často ukrývá celá hruška případně jiný druh šťavnatého ovoce. Milý oslavenec si bude určitě lámat hlavu, jak se tato chutná vitamínová bomba dostala do lahve skrz její miniaturní hrdlo.

Pokud sháníte dárek pro svou manželku, vsaďte na emoce a city. Prohledejte dávno zapomenutá fotoalba a najděte nějakou fotografii, která vám připomíná radostné chvilky. Tuto fotografii můžete darovat v originálním rámečku anebo z ní prostřednictvím moderní technologie vyrobit krásné těžítko s 3D portrétem. Inspiraci na dárky pro muže a ženy objevíte také v e-shopu Dobrý Dárek.