Úno 122014
 

Blížíme se právě ke konci topné sezóny a je tedy čas zhodnotit, jak se které způsoby vytápění vyplatí. Velmi dobře jsou na tom podle průzkumů krby. V krbových vložkách se totiž topí tuhými palivy, která jsou v současné době stále poměrně levnou záležitostí ve srovnání s plynem nebo elektrickou energií. Navíc spalování tuhých paliv je i poměrně ekologické, nepotřebuje dodávat žádnou externí energii. Spalování tuhých paliv v krbových vložkách je navíc bezpečné a čisté, nemusíte se bát žádných vyletujících jisker ani prachu či kouře. Oheň je totiž schován za prosklenými dvířky, kterými se přikládá.

Moderní krby jsou v současné době vybaveny také nejnovějšími technologiemi, které umožňují přivádět do krbové vložky externí vzduch, ten podporuje hoření, zlepšuje spalování a snižuje tedy spotřebu paliva. Levné krby od Levné-krby.eu se tedy vyznačují vysokou účinností, výjimečným výkonem a navzdory tomu nízkou spotřebou paliva. Díky tomu si krb může dovolit skutečně každý, protože ví, že topením tuhými palivy ušetří. Krby se prodávají v mnoha různých provedeních, velikostech a cenových hladinách, je čistě na vás, zda si vyberete nenápadný krb se skromnou obestavbou nebo budete chtít mít doma skutečně dominantní krb s prostorovou obestavbou.

Krby jsou velmi variabilní, stačí si vybrat, jaký styl se líbí a hodí do vašeho interiéru právě vám. Prostorové krby jsou zvláštní tím, že zasahují hodně do interiéru, často se do nich osazují krbové vložky s prosklením hned z několika stran, aby byl dojem z ohně co nejprostorovější. Moderní krby se vyznačují rovnými liniemi, jednoduchým, ale působivým vzhledem a samozřejmě také různě barevnými minerálními omítkami, které esteticky oživí každou obestavbu. Neváhejte a vyberte si i vy kvalitní levný krb podle vašich představ.

Sorry, the comment form is closed at this time.