Bře 262014
 

Chystáte se renovovat nebo dokonce stavět nový dům? Rozmyslete si nejdříve, jaký budete používat systém vytápění. Nabízí se možnost využít vytápění plynem. V tom případě jste potom ale závislí na dodávkách plynu a navíc jeho cena má trvale vzrůstající tendenci. Další možností je zvolit ekonomičtější variantu vytápění, tou jsou například krby nebo kamna. V dnešní době se staví moderní krby, to znamená, že už nejsou otevřené, ale naopak spalování tuhých paliv probíhá v uzavřené krbové vložce. To zajišťuje mnohem efektivnější spalování a také čistší provoz. Nebudete muset uklízet žádný prach ani saze navíc a kouř vás také obtěžovat nebude.

Můžete vybírat z široké nabídky různých krbových vložek tak, aby krb svým stylem přesně zapadl do vašeho interiéru. Je libo rustikální styl, retro či ultra moderní krb? Levné-krby.eu mají pro každého krb podle jeho přání. Velmi moderní jsou v poslední době hodně prosklené krby, které mají krbové vložky prosklené alespoň ze dvou stran. Díky vícenásobnému prosklení vytváří oheň velmi příjemný prostorový dojem. Levné-krby.eu nabízí 3D krby opatřené těmito oblíbenými vícestranně prosklenými krbovými vložkami, které jsou zapracovány do esteticky velmi vydařených moderních obestaveb.

3D krby jsou řešeny tak, aby zasahovaly do místnosti a vytvářely tak jedinečnou atmosféru. Jde tedy o prostorové prvky, které jsou určeny k tomu, aby se staly dominantou vašeho interiéru. Podle vašich představ je možné tvar obestavby přizpůsobit vymezenému prostoru. Máte také možnost vybrat si barevné sladění materiálů použitých ke stavbě krbu. Levné-krby.eu vám nabídnou široký sortiment nejnovějších návrhů moderních krbů. Zvolte si to nejlepší pro váš domov a nechte si postavit 3D krb od Levné-krby.eu. Neváhejte a vytvořte si krásný stylový domov s úsporným vytápěním i vy.

Sorry, the comment form is closed at this time.