Bře 192014
 

Kdo by nechtěl v současné době ušetřit, ceny energií neustále rostou, a proto se stále více lidí uchyluje ke starému ověřenému způsobu vytápění – topení tuhými palivy. Topíte-li v krbu nebo kamnech, pocítíte jistou dávku romantiky, když můžete sedět u kamen, která příjemně hřejí, oheň tiše praská a vy pozorujete hořící plameny. Důvod, proč jsou krbová kamna stále oblíbenější, je ale ve skutečnosti mnohem prozaičtější. Kamna totiž můžete využít jako plnohodnotný alternativní zdroj tepla, nejde pouze o přídavné topidlo. Díky systému rozvodů teplého vzduchu nebo vody můžete teplo dovézt po celé domácnosti a šetřit tak energie vytápěním tuhými palivy.

Krbová kamna se těší zaslouženému zájmu, nejrůznější modely si můžete prohlédnout a zakoupit na Levné-krby.eu, kde naleznete širokou nabídku krbových kamen litinových i kachlových v různých designech. Pokud nechcete pouze atraktivní doplněk obývacího pokoje nebo haly, zvolte krbová kamna s výměníkem. Tento typ kamen je určen k napojení do teplovodního systému. Krbová kamna s výměníkem lze jednoduše připojit na stávající radiátory či bojler a vytápět tak pohodlně celou vaši domácnost. Krbová kamna si můžete díky moderním designům a praktičnosti umístit všude tam, kde není možné vybudovat krb.

Proces spalování se odehrává v uzavřeném prostoru, takže vás nebude obtěžovat kouř, saze ani zápach, krbová kamna jsou tak velmi oblíbeným zdrojem tepla. Nezaměnitelná atmosféra přítomnosti živého ohně v místnosti zůstává naprosto nedotčená díky proskleným dvířkům. Krbová kamna jsou zdrojem přirozeného tepla s nízkými emisními hodnotami a díky stále dokonalejším systémům spalování jsou i šetrná k životnímu prostředí. Neváhejte a vyberte si i vy stylová a přitom velmi praktická krbová kamna pro účinné a přitom úsporné vytápění vaší domácnosti.

Sorry, the comment form is closed at this time.