Bře 072014
 

Jak se lidé stěhují postupem času do větších měst za prací a opouští vesnice a menší města, stále častěji můžete vidět opuštěná stavení po prarodičích, která nikdo nevyužívá. A přitom by se využít dala, jen mít trochu času a prokousat se věcmi, které tu po nich zbyly. Na to však zejména po jejich smrti nemá nikdo náladu, a přiznejme si, ani čas.

Určitě to znáte i vy, zdědíte dům a v něm objevíte nejrůznější skrýše po vaší babičce nebo dědečkovi, kteří si vše schovávali na horší časy. A tak najdete v garáži pod vrstvou prachu cosi, co mohla být kdysi funkční svářečka, různé neidentifikovatelné součástky, zrezivělé nástroje a další poklady. Babičky zase často shromažďují povlečení ještě po svých rodičích, nejrůznější kusy oblečení, látky a vlny, které už dnes nejsou k potřebě. Pokud byste chtěli takový dům začít využívat, znamenalo by to věnovat jeho vyklízení hodně času.

Proč byste se s tím ale měli trápit sami? Nemusíte se dojímat nad babiččinými starými utěrkami na nádobí, obraťte se na profesionální pomoc, kontaktujte Vyklizeno1-2. K vyklízení je třeba mít systém a čas, pokud ani jedno nemáte, svěřte jej firmě Vyklizeno1-2, která vám zajistí rychlé, odborné a pečlivé vyklizení vaší nemovitosti. Můžete si ji objednat k vyklízení bytu, domu nebo i nebytových prostor.

Vyklizeno1-2 se specializuje na vyklízení nemovitostí všeho druhu, můžete proto této firmě svěřit také vyklizení půdy, sklepa nebo třeba kanceláře. Postup je jednoduchý, rozhodnete-li se využít služby odborného vyklízení, očekávejte před započetím samotného procesu vyklízení nejprve osobní schůzku pro zjištění stavu nemovitosti, na základě které bude stanovena cena. Vyklizeno1-2 vám poté připraví cenovou kalkulaci služeb a také smlouvu. Pak už mohou práce začít.

Sorry, the comment form is closed at this time.