Bře 192014
 

Účetnictví není pro každého. Většina podnikatelů má na účetnictví účetní, kteří se starají o faktury, vedení účetnictví a vyřizují veškeré potřebné náležitosti. V České republice to funguje náramně, stačí jen najít toho správného člověka. Jak to ale funguje, když chcete obchodovat či podnikat i v zahraničí? Co třeba účetnictví v Polsku? Potřebujete nějaké speciální vědomosti? Samozřejmě, že ano, protože účetnictví v zahraničí má jiná pravidla než u nás a hlavně vy ta pravidla musíte pochopit a dodržovat je.

To není vůbec nic lehkého, a proto jsou tu firmy jako Polpartner, které se starají o účetnictví v zahraničí. Polské účetnictví zejména dělá českým firmám potíže, první nastávají už při komunikaci, protože čeští podnikatelé většinou polsky nerozumí, takže nejsou schopni si na polských úřadech sami nic vyřídit, zákony jsou pro ně také španělskou vesnicí, takže uvítají odbornou pomoc. Polpartner je odborníkem na účetnictví v Polsku, vyřídí vám veškeré potřebné náležitosti, které jsou nezbytné k přihlášení se k DPH, povedou vám vaše účetnictví nebo daňovou evidenci a to vše v naprostém souladu s polskou legislativou. Vy se tak můžete starat pouze o vaše obchodní záležitosti a nemusíte řešit žádné účetnictví.

Velkou výhodou je, že pracovníci Polpartner ovládají jak polštinu, tak i češtinu, takže se bez problémů domluvíte na tom, co všechno budete potřebovat zařídit a oni vám vše potřebné zajistí. Účetní výstupy dostanete v češtině, takže se nemusíte bát, že byste něčemu nerozuměli. Účetnictví v Polsku v českém jazyce je velká vzácnost, určitě se obraťte na firmu Polpartner, pokud nezvládnete vaše účetnictví v Polsku vést sami, můžete se spolehnout na maximální profesionalitu, rychlost a preciznost, se kterou pracovníci Polpartner pracují. Považujte si tak spolehlivého obchodního partnera.

Sorry, the comment form is closed at this time.