Bře 122014
 

Jak už nám příroda dává jasně najevo, jaro je tu, zima pravděpodobně, i když trochu předčasně, opustila svůj trůn, kterého se opět zmocnilo jaro. Teploty už ani v noci neklesají pod nulu, zem tedy není zmrzlá a nic vám nebrání začít, pokračovat nebo dokončovat vaši stavbu. Zbývá vám ještě domek obehnat plotem? Potom můžete směle začít, neváhejte a objednejte si betonový plot již nyní. Betonovéploty.net nabízí prvotřídní betonové ploty s veškerým servisem.

Betonové ploty jsou univerzální ploty, které se pyšní velmi dobrými praktickými vlastnostmi. V první řadě je to jejich pevnost a odolnost, ploty jsou vyrobené z českého certifikovaného betonu stálého složení, odolává tedy působení prudkých výkyvů teplot, slunečního záření i vlhkosti v podobě deště, sněhu i mrazu. Jeho stabilita a zároveň pružnost je podpořena navíc ještě ocelovými armaturami. Z odolnosti vyplývá dále dlouhá životnost. Můžete se tedy spolehnout, že betonový plot ochrání vaše soukromí před okolním světem a navíc dodá vašemu domu originální vzhled.

Bojíte se vzhledu betonového plotu? To opravdu nemusíte, betonové ploty se vyrábí v mnoha různých dekorech a také barvách, které můžete libovolně kombinovat, aby vám plot přesně ladil s domem. Variabilita betonového plotu se projevuje také při výběru tvaru betonového plotu, můžete mít plot rovný, zaoblený prostý nebo s ozdobnou mřížkou. Velmi oblíbená je také aplikace dřevěných latí, která tvoří velmi zajímavé zakončení betonového plotu. Hitem letošní sezony jsou oboustranné betonové ploty, které se pochlubí dekorativním designem z obou stran. Betonovéploty.net vám nabízí originální atraktivní betonové ploty na klíč, takže si s montáží nemusíte dělat vrásky. Vše bude pečlivě naplánováno, změřeno a vy se tak můžete těšit na výsledný plot.

Sorry, the comment form is closed at this time.