Domu sluší atraktivní plot

Betonové ploty zajišťují každé rodině dostatečné soukromí a pocit bezpečí. Stačí se totiž na plot podívat a každému je jasné, že nebude jednoduché se přes něj dostat. Betonové ploty působí dost autoritativně, jsou mohutné, pevné a odolné. Hravě odolávají mechanickému působení, ale i klimatickým vlivům. Nemusíte se tedy bát, že by plot znehodnotil déšť, sníh, mráz nebo kroupy.

Betonové ploty jsou vyrobeny z vysoce kvalitního betonu české výroby, plotové dílce navíc obsahují také ocelové armatury, které podporují pevnost plotu a dodávají mu pružnost. Také díky tomu se betonové ploty vyznačují značnou odolností a jejich životnost se tak prodlužuje na dlouhá desetiletí.

Mnozí lidé se u betonových plotů bojí vzhledu, pokud jste však někdy viděli betonový plot, tak víte, že se rozhodně nemáte čeho bát. Betonové ploty se skládají z plotových desek a sloupků, nejprve se do země zabetonují sloupky, které mohou být hladké nebo dekorované. Mezi tyto sloupky se potom nasouvají jednotlivé plotové desky v nejrůznějších designech a barvách, výběr je skutečně široký a zcela na vás. Vyberte si, zda chcete mít plot s dekorem cihliček nebo raději štípaného či skládaného kamene nebo úplně jiný. Také barev je k dispozici široká paleta, vybírejte, kombinujte, ať je váš plot podle vašich představ.

Betonové ploty umožňují individuální výšku plotu podle vašich přání, můžete si zvolit také tvar zakončení plotu. Betonové ploty se vyrábí nejčastěji rovné, zaoblené, s ozdobnou mřížkou nebo také zakončené dřevěnými latěmi, které betonový plot oživují. V současné době nejvíce frčí oboustranné betonové ploty, které se pochlubí designovým zpracováním obou stran plotu. Neváhejte a kontaktujte i vy Betonovéploty.net a nechte si nezávazně nacenit betonový plot kolem vašeho domu. Prohlédněte si aktuální nabídku a vyberte si i vy plot, který bude vašemu domu slušet.